picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

monitoring

monitoring

Poszukuje jakieś firmy, która może wykonać na budynkach biurowych monitoring. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na jakieś sensownej ofercie i firmie, która ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o obsługę takich systemów. Dajcie znać jak coś pod tym kątem jesteście w stanie podpowiedzieć.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o firmy sprzątające to moim zdaniem istotne będzie szukanie takiego wykonawcy, którzy ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt i dzięki temu będzie gwarantował usługi na wysokim poziomie, a każdemu z klientów zaproponuje doskonałą jakość i indywidualne podejście do jego potrzeb.

Wraczki333

Posty: 7

 
Jeśli znajdziesz kogoś kto będzie w stanie wykonać monitoring i będzie potem gwarantował jego kompleksową obsługę łączenie z patrolami ochrony to uważam, że warto się na taką opcję zdecydować. Duża wygoda dla firm i faktycznie znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa więc choćby z tego względu warto się na takie rozwiązania zdecydować.

Trener

Posty: 8

 
Polecam ofertę przygotowaną przez firmę Savas (savas.com.pl) jeśli chodzi o usługi porządkowe w biurowcach. Świetna firma z profesjonalnie przygotowaną oferta i indywidualnym podejściem do klienta, można faktycznie na ich pomoc liczyć. Poza tym nawet przy dużych przestrzeniach radzą sobie świetnie i faktycznie można na nich liczyć, dzięki temu że mają do dyspozycji nowoczesne wyposażenie

Grabow12

Posty: 23

 
Firmy, które zajmują się obecnie obsługą monitoringu najczęściej mają świetnie przygotowaną ofertę i można liczyć z ich strony na obsługę, która będzie dotyczyła zarówno kwestii związanych z monitoringiem i jego stroną techniczną jak i obsługą ze strony patroli, które będą się pojawiały w momencie, gdy coś się zacznie dziać i alarm będzie reagował.

Ciapek

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o monitoring to moim zdaniem trzeba się jednak liczyć z tym, że firmy mają różne propozycje i warto je dobrze sprawdzić. Z jednej strony może być tylko sprzedaż systemów monitoringu, z drugiej w grę wchodzić mogą także dodatkowe propozycje takie jak obsługa w postaci ochrony, która będzie się pojawiała w momencie, gdy alarm będzie uruchomiony.

pawel253

Posty: 5