picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tanie ekrany projekcyjne

Tanie ekrany projekcyjne

Jak się zabrać do instalowania kina domowego we własnej chałupie?:)

To trzeba komuś zlecić? Sorki, jeśli pytanie głupie, ale nie wiem jak do tego podejść i jak będzie z kosztami.

artoor

Posty: 18

 
Ekrany projekcyjne w niezłej cenie to dla mnie jakiś pociąg widmo:P Interesuję się takimi audio video i powiem, że w sklepach stacjonarnych jest drożyzna, tylko w necie można coś czasami znaleźć oryginalnego i taniego.

Eleganttt

Posty: 32

 
Kiedyś marzyłem o kinie domowym, zaaranżowanym gdzieś na strychu...to byłby klimat dobry na jakieś horrory...ale jakoś nic z tych planów nie wyszło, w sumie może warto odświeżyć temat:)

gregBard

Posty: 16

 
Generalnie ceny są w większości sklepów bardzo podobne. Trochę więcej promocji można ustrzelić w serwisie www.uchwytyekranyprojektory.pl. Polecam, bo lista produktów u nich bardzo długa. Ekrany marki Kraftmann, projektory, no i cała reszta w jednym miejscu.

AndrzejKKK

Posty: 39

 
Jakbym miał jeszcze raz zamawiać ekrany projekcyjne to na pewno od innej firmy, niż ostatnio. Nieźle przepłaciliśmy...pozytyw jedynie taki, że to całkiem dobry sprzęt, więc przynajmniej będzie działać przez dłuższy czas.

Dobus56

Posty: 20

 
Nie mam tutaj za dużego rozeznania niestety. Ostatni raz kupowałem coś z działu AV jakieś 5 lat temu, także sam widzisz:P

Klaudi

Posty: 24

 
Zestawy audio video np. do kina domowego to można sobie samemu dobrze zaprojektować. Nie trzeba nikogo prosić o pomoc, wystarczy trochę zaangażowania i można kasę przyoszczędzić.

Mikusińska

Posty: 34

 
Do naszych sal kupowaliśmy projektory jeszcze kilka lat temu. Teraz jest na pewno większy wybór, także myślę, że szybko coś znajdziesz.

Powodzenia.

pg6312

Posty: 30

 
Od czasu do czasu wyciągam w domu projektor i robimy sobie takie rodzinne posiadówy przy starych zdjęciach. Także fajna rzecz, myślę, że warto coś takiego kupić.

Lepsze to i tańsze niż kino domowe moim zdaniem.

waldek3551

Posty: 42

 
A sprawdzałeś na portalach aukcyjnych? Można tam znajdziesz jakieś fajne projektory. Warto poszukać, czasami można za frajer kupić niezłe markowe rzeczy.

Japoniecek

Posty: 23