picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

studia podyplomowe

studia podyplomowe

Możecie polecić jakąś szkołę wyższa w Lubuskim jeśli chodzi o studia podyplomowe? Szukam jakiegoś miejsca z dobrą ofertą jeśli chodzi o studia podyplomowe. Jeśli ewentualnie coś w tym zakresie możecie polecić to dawajcie znać. Zależy mi głównie na studiach, które pozwolą rozwijać umiejętności w zakresie związanym z pedagogiką.

Miki789

Posty: 1

 
Jeśli masz taką możliwość to staraj się sprawdzać jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o poziom kształcenia na studiach podyplomowych. Tutaj jednak bywa różnie i niektóre uczelnie wydają dyplomy, a na innych faktycznie można się czegoś nauczyć. Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje zawodowe i szukasz oferty w takim zakresie to na pewno ten wybór uczelni warto będzie dobrze przemyśleć.

CHatka-eKo

Posty: 25

 
Mam wrażenie, że na uczelniach prywatnych są często takie podyplomówki, które mocno skupiają się na konkretnej dziedzinie i tym niewątpliwie się wyróżniają. Więc jeśli ktoś będzie chciał swoją wiedzę poszerzać w określonym obszarze to możliwe, że właśnie ten kierunek będzie bardzo dobry i warto będzie się na taką uczelnię zdecydować.

krzysioo0

Posty: 10

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o uczelnie niepubliczne to warto będzie szukać miejsca, gdzie jest dobra kadra. Jeśli już będzie się za takie studia płacić to warto mieć taką uczelnię, która będzie prowadzona na dobrym poziomie i będzie można oczekiwać, że kształcenie będzie dawało dobre efekty, będzie można swoją wiedzę poszerzać.

izabelka

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że bardzo często takie mocno specjalistyczne kierunki właśnie najczęściej prowadzone są przez te uczelnie, które mają niepubliczny charakter i starają się w swoim kształceniu mocno skupiać na konkretnej dziedzinie. Przed wyborem uczelni na pewno warto będzie dobrze sprawdzić poziom kształcenia, by ewentualnie wybrać dla siebie możliwie najlepszą propozycję.

prymusek

Posty: 12

 
To, że uczelnia jest prywatna nie koniecznie od razu musi oznaczać, że nie warto jej wybierać. najważniejsze będzie to jaki poziom kształcenia proponuje, kto tam pracuje i wykłada, ponieważ w ten sposób będzie można ocenić na jakim poziomie funkcjonuje i czy faktycznie warto się będzie tam uczyć czy jednak lepiej będzie poszukać jakieś innej uczelni.

Jasio234

Posty: 10

 
Jestem w trakcie studiów z administracji i po podyplomówce z ochrony danych osobowych na ŁSW w Żarach (https://lsw.edu.pl/) i jeśli chodzi o te kierunki to zdecydowanie polecam, bardzo dobrze prowadzone z dobrą bazą pracowników naukowych, którzy za nie odpowiadają więc kształcenie jest na dobrym poziomie. Uczelnia jest niepubliczna, ale właśnie dzięki temu moim zdaniem poziom kształcenia jest tam faktycznie bardzo wysoki.

orhidea

Posty: 10

 
Zazwyczaj podyplomowe studia mają dawać jakieś możliwości jeśli chodzi o rozwój zawodowy wiec warto będzie szukać takiego miejsca, gdzie te studia będą prowadzone na dobrym poziomie, przez osoby, które faktycznie do tego będą odpowiednio przygotowane. Najważniejsza będzie kadra, mimo że to studia tylko podyplomowe to warto, żeby prowadzone były przez osoby do tego odpowiednio przygotowane.

Sarenka

Posty: 4

 
Wiem, że funkcjonuje coraz więcej uczelni niepublicznych, które faktycznie mają dużo różnych ciekawych kierunków. Część tych uczelni również mocno dba o poziom kształcenia choć wydaje mi się, że nim taką uczelnie się wybierze będzie trzeba ją bardzo dobrze sprawdzić, zobaczyć jaki poziom reprezentuje, by wybrać to miejsce do kształcenia, którego poziom będzie jak najlepszy.

duszter

Posty: 4