picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Doradztwo sportowo - inwestycyjne

Doradztwo sportowo - inwestycyjne

Obiło mi się o uszy coś takiego jak giełda typów bukmacherskich. Ponoć są to bardzo często sprawdzalne prognozy, dzięki którym można regularnie wygrywać.

Z jakich stron, które oferują takie doradztwo warto skorzystać?

Heru76

Posty: 22

 
Oj ja to średnio wierzę w to, że jakiekolwiek płatne typowanie miałoby być dużo lepsze od mojego....heheh;) Moim zdaniem zakłady to zawsze będzie loteria. Sport to sport, po prostu nie da się przewidywać zbyt często wyników!

enzoteq

Posty: 31

 
W sumie to mnie kumpel namówił na jedną giełdę typów – http:// www.gieldatypow.pl. Zwłaszcza jak ktoś rzeczywiście nie za bardzo ma nosa do typowania, ale chce zainwestować jakieś pieniądze to polecam taką opcję. Ryzyko jest małe, a można coś konkretnego ugrać. I tak jak mówię – nie trzeba nawet wiedzieć, jakie zespoły grają w ekstraklasie :P

Bojo45

Posty: 18

 
U mojego kuzyna w Niemczech to płatne zakłady bukmacherskie są na porządku dziennym. Dziwne, że w Polsce jeszcze tak mało działa tego typu platform, bo to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą jakoś rozsądnie zainwestować swoje pieniądze.

wielgi

Posty: 31

 
Początkowo nie byłem do takiej opcji przekonany, ale teraz mogę powiedzieć, że mi się takie płatne typy opłacają. Inna sprawa, że mało jest serwisów, które trzymają poziom w tym temacie.

Osobiście polecam www.gieldatypow.pl, bo zatrudniają doświadczonych typerów, a nie jakiś ludzi z przypadku.

Fafausik

Posty: 24

 
Akurat mam trochę doświadczenia w takich płatnych giełdach typów także się wypowiem :D Najlepsze wrażenie zrobił na mnie portal http:// www.gieldatypow.pl.

Dbają tutaj o to, żeby typowaniem zajmowali się ludzie, którzy faktycznie mają wiedzę i wyczucie. Typerzy są rankingowani, przez co widać, kto jaką ma skuteczność!

Filtry2014

Posty: 22

 
Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi u doradztwo w kwestii zakładów bukmacherskich. Sporo osób z czegoś takiego zaczyna korzystać, ale ja to wolę mieć jednak swój los w swoich rękach.

Nawet najlepszy typer, to jednak wciąż tylko typer, a każdy z nas wie jak sport potrafi być nielogiczny:P

bperko

Posty: 26

 
Mój sąsiad próbował sił jako typer na jakiejś internetowej platformie i początkowo szło mu dobrze, ale później jego notowania spadły i go wykopali...:)

Czesio

Posty: 21

 
Wysoką skuteczność, jeśli chodzi o typowanie mają na stronie http:// www.gieldatypow.pl. Średnia roczna stopa zwrotów z zakładów wynosi 73 procent, czyli faktycznie dość wysoko. Moim zdaniem, jeśli chcesz zainwestować kasę to tutaj Ci się to opłaci lepiej, niż na jakiś funduszach inwestycyjnych itd.

Nerino56

Posty: 20