picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kancelaria

kancelaria

Chciałbym się w końcu rozprawić ze swoim frankowym kredytem, ale wydaje mi się, że samodzielne porywanie się na sprawę sądową właściwie nie będzie miało sensu bo nic nie uda mi się tam ugrać. I tak się obecnie zastanawiam nad jakąś kancelarią, z którą ewentualnie można pod tym kątem nawiązać współpracę. Jeśli możecie mi coś polecić, jakieś sprawdzonego prawnika macie to dajcie znać.

Marioleczka

Posty: 1

 
Zobacz sobie kontakt do Centrum Pomocy Prawnej BeWa z Siechnic. Świetni specjaliści, którzy typowo skupili się na kredytach frankowych w swojej działalności, tworzą w sumie doktrynę na uczelniach bo to doktoranci. Na ich koncie wiele pozytywnie rozstrzygniętych spraw więc jeśli chodzi o doświadczenie to będzie można na nich liczyć.

Modniś

Posty: 2

 
Kancelaria blisko Wrocławia z Siechnic – BeWa się zajmuje sprawami frankowymi i to chyba jako jedna z pierwszych się tym tematem zajęła i faktycznie pod tym kątem bardzo dobrze sobie radzi, można będzie liczyć na ich ofertę. Ogólnie na ich stronie https://www.bewagroup.pl/ są też publikowane wyroki z tych spraw, które prowadzili więc możesz się zapoznać z tym jak to u nich wygląda i na co będzie można liczyć.

kwinto

Posty: 39

 
Faktycznie to co oferuje BeWa to chyba najlepsza opcja. Sprawy frankowe to u nich to czym się jedynie zajmują więc faktycznie są na bieżąco z tym jak ta tematyka wygląda. To najlepsza opcja jeśli chodzi o prowadzenie sprawy. Samemu trudno będzie to ogarnąć a jak ktoś się typowo frankowymi sprawami zajmuje to będzie najlepsza opcja, żeby taką sprawę pozytywnie dla siebie rozwiązać.

grzes3345

Posty: 13

 
U mnie sprawa wygrana, na szczęście, kredyt po przewalutowaniu i jakoś sensownie to w końcu u mnie wygląda. Jeśli chodzi o pomoc prawną to sprawa u mnie od A do Z prowadzona przez prawników z BeWa. Bardzo dobrze poszło, ogólnie z mojej strony praktycznie brak zaangażowania, bo dostali pełnomocnictwo i oni potem dalej się wszystkim zajmowali więc pod tym kątem na plus.

Polaczek90

Posty: 8

 
Jest trochę takich kancelarii, które wyczuły ten moment, gdy problem franków zaczął rosnąć i zaczęły się tymi sprawami zajmować prawie od początku wiec też już mają pewne spojrzenie na ten temat i doświadczenie pod tym kątem więc na obsługę z ich strony faktycznie będzie można liczyć. Z tego będzie warto rzeczywiście skorzystać i mieć dobrze ogarnięty temat.

Alicjaaa2

Posty: 30

 
Powoli zaczyna się na pewno pomoc prawna w sprawach frankowych rozwijać. Pojawiają się nowe kancelarie, które się tym zajmują. Ale z drugiej strony musisz też być na bieżąco z tym tematem i wiedzieć czego się można na rynku dokładnie po tym spodziewać. Rynek się rozwija, kancelarie funkcjonują coraz lepiej, natomiast najważniejsze będzie jednak szukanie kogoś kto będzie taką sprawę dobrze prowadził.

AloBalo

Posty: 8

 
Faktycznie jeśli chodzi o to co proponuje kancelaria BeWa to można liczyć na ich doświadczenie w tych frankowych sprawach. Tematem zajmują się od lat i tym samym rzeczywiście to doświadczenie po ich stronie jest już widoczne. Temat jest prawnie młody, a oni jednak wyczuli ten moment, gdy to się zaczynało i wtedy się za te sprawy wzięli więc to był plus jeśli chodzi o tą tematykę.

Yuri20

Posty: 6