picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Producent maszyn cnc

Producent maszyn cnc

Witam wszystkich !

Poszukuje maszyn które poradzą sobie z różnymi materiałami, chcę rozpocząć produkcje numerków ! Czy ktoś może podać namiar na producenta takich maszyn ?

kryzys

Posty: 19

 
Jeżeli używasz większych płyt drewnianych to polecam ten zakup www.stolarstwo.obrabiarki-cnc.pl, ale wcześniej pogadaj z producentem. Wszystko ci wyjaśni. Ja zajmuję się tworzeniem mebli na wymiar i bez tej maszyny bym sobie nie poradził. Jak korzystasz z innych materiałów zadaj pytanie to oni ci już dopasują ofertę pod potrzeby, nawet z wyposażeniem dodatkowym. Mi zaproponowali świetny nóż oscylacyjny do cięcia i perfekcyjny układ chłodzenia.

Makus16

Posty: 31

 
W mniejszej gęstości poradzi sobie idealnie ta maszyna z oscylacją http://www.obrabiarki-cnc.pl/show.php?item=oscylacja. Fachowo wchodzi w gumę, tkaniny, skórę. Co do kamienia i cięższych materiałów polecam zajrzeć na stronę tego producenta www.obrabiarki-cnc.pl. Widziałem go w akcji na kilku targach branżowych i zbieram teraz kasę na nowe inwestycje u nich ;)

Bardzo dobre podejście do prezentacji. Wszystkie dane techniczne ci przedstawiają czarno na białym. Nie ma nieporozumień jakościowych.

Ppako72

Posty: 37

 
Możesz poczytać o modelu Havok HS 57. Bardzo dokładna obrabiarka, nieduża. Powinna ci się przydać. Od krajowego producenta.

Buła

Posty: 25

 
Przejdź się do producenta i niech ci zrobi drobny pokaz tej maszyny lub pooglądaj w akcji wybrany model na YouTube. Nabierzesz przekonania, czy dobrze robisz. Jak na żywo nie zobaczysz to ciężko stwierdzić jakość. Jeżeli sam będziesz operatorem to na pewno dobra opcja.

ghjss

Posty: 39

 
Teraz polscy producenci rywalizują na luzie z przedsiębiorstwami europejskimi w zakresie sprzedaży obrabiarek numerycznych. Niestety im bardziej skomplikowana produkcja, tym większy wydatek.

irek1981

Posty: 28

 
Podejdź logicznie do stosunku czasu obróbki i precyzji. Zazwyczaj jest tak, że jak chcesz mieć precyzję to wolniej wszystko się robi. W materiałach reklamowych wielu firm spotkasz sporo bzdur, dlatego warto na żywo niektóre rozwiązania oceniać.

usek

Posty: 17

 
Na pewno nie polecam zakupów używanych obrabiarek. Takie przekręty na nich robią, że szok. U mnie w firmie kupili używaną, a teraz same problemy z naprawami. Więcej kasy na nie poszło niż by wyniósł zakup nowej maszyny.

Wacław

Posty: 15

 
W firmie działamy na obrabiarkach Havok i Sentinel. Tutaj masz trochę informacji http://www.obrabiarki-cnc.pl. Plot Electronics to krajowa marka, która rywalizuje na międzynarodowych targach branżowych, w zakresie produkcji obrabiarek sterowanych numerycznie. Moim zdaniem fachowcy w 100%. Maszyny bezawaryjne, przy dużym obciążeniu produkcyjnym. Według mnie teraz na rynku lepszej opcji nie ma.

Iunae_Milt

Posty: 29