picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

adwokat

adwokat

Szukam adwokata do pomocy przy planowaniu rozwodu, ale jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji. Chciałabym się po prostu dowiedzieć, jakie mam możliwości. Oczywiście chodzi mi o Opole.

090913123

Posty: 1

 
U moich znajomych Anna Maria Rop pomagała zabezpieczyć majątek przy rozwodzie, dość skutecznie podobno i ludzie ją polecają, nawet na zamkniętych grupach FB, bo siedzę i śledzę wątki rodzinne, grupy parentingowe. Nazwisko się przewija od czasu do czasu.

Zlomex

Posty: 13

 
Ja raczej stawiałam na rozwód bez orzeczenia o winie, na mediacje, bo mój mąż miał jednak dużo kontaktów poważnych, spore możliwości biznesowe i finansowe. Nie chciałam sprawdzać, co można zrobić i rozwiodłam się raczej sprawiedliwie. Zabezpieczyłam się przez kancelarię http://www.centrumrozwodow.pl/rozwod-adwokat-opole/ tylko w sprawie podziału majątku i wszystko przyklepaliśmy z byłym już mężem. Właściwie zgodził się na wszystko, co zaproponowała moja Pani adwokat Anna Maria Rop właśnie z Centrum Rozwodów. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Widać, duże możliwości negocjacyjne z trudnymi ludźmi.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Rozwód z orzeczeniem o winie daje możliwości ubiegania się o alimenty na siebie, więc z tym to trzeba bardzo uważać i zbierać materiał dowodowy.

jan630

Posty: 26

 
No właśnie oni się specjalizują w prawie rozwodowym, a niektóre kancelarie mają te specjalizacje po prostu rozproszone, a czasami muszą się posiłkować dodatkowymi kontaktami, więc w tej zdecydowanie najlepiej się konsultować na początku.

dabuj45

Posty: 4

 
Rozwodziłam się z Centrum Rozwodów w Opolu, mój kontakt Anna Maria Rop, koniecznie do niej. Raz, że przygotuje formalnie to uświadomi, jak się zachowywać przed sądem, jakie materiały zebrać. Z perspektywy kobiety uważam, że mamy łatwiej ugrać w sądzie rodzinnym coś dodatkowo dla dzieciaków, więc warto z tego przywileju korzystać.

Jacuś24

Posty: 3

 
Podział majątku dobrze u mnie się zakończył, właściwie mąż zostawił mi 70%. Miałam dobre wsparcie przez kancelarię w Opolu http://www.centrumrozwodow.pl/sprawy-rodzinne-opole/. Byłam doskonale przygotowana do sprawy. Wiedziałam, jak się zachowywać w sądzie, a to jednak bardzo ważne. Nie miałam o tym pojęcia, pani adwokat mnie w kilku dodatkowych sprawach również uświadomiła.

Klarkaa45

Posty: 3