picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

adwokat

adwokat

Potrzebuje prawnika, który mógłby poprowadzić dla mnie sprawę rozwodową w Opolu, jak jesteście po takiej sprawie i możecie pomóc to dajcie jakiś namiar.

Klara323

Posty: 1

 
Jeśli ma być walka o opiekę nad dziećmi to na pewno dobry adwokat się przyda więc warto będzie poszukać kogoś kto w takich sprawach się specjalizuje.

dominikk6

Posty: 6

 
Jak uda się znaleźć dobrego prawnika to na pewno sprawa rozwodowa stanie się łatwiejsza, szczególni gdy będzie spór z drugą stroną to dobry adwokat będzie przydatny.

Yuri20

Posty: 11

 
Jak chcesz prowadzić rozwód z pomocą prawnika to warto poszukać kancelarii, która typowo w sprawach rozwodowych się specjalizuje i będzie w stanie poprowadzić ją na odpowiednim poziomie.

Kobitka22

Posty: 4

 
Przy podziale majątku na pewno warto skorzystać z pomocy prawnej jak sami nie możecie dojść do porozumienia.

Klarkaa45

Posty: 4

 
U mnie opiekę nad dziećmi udało się wywalczyć w sporze z mężem, ale tylko dzięki Pani Mecenas Rop z Centrum Rozwodow. Samemu byłoby trudno, możesz napisać albo zadzwonić - kancelaria.rop@wp.pl i telefon 504160253. Jak powiesz o co chodzi to też więcej będzie w stanie się wypowiedzieć na dany temat.

Hostelos3

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że akurat do spraw o opiekę nad dziećmi warto mieć kogoś kto się w tym temacie specjalizuje i będzie w stanie profesjonalnie do sprawy podejść i ją na wysokim poziomie poprowadzić.

Haze89

Posty: 22

 
Ze sprawami rozwodowymi na pewno nie jest łatwo, są emocje więc faktycznie zimna głowa mecenasa może być przydatna, więc jak masz taką możliwość to z pomocy prawnej skorzystać.

Mr Frog

Posty: 9