picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Piękne serwisy kawowe

Piękne serwisy kawowe

Wybieramy się z mężem na pięćdziesiąte urodziny mojej mamy i szukamy dla niej jakiegoś luksusowego serwisu herbacianego, albo kawowego.

Widzieliście godne uwagi zestawy w internecie?

Himer56

Posty: 28

 
Mogę się pochwalić, że u mnie w domu stoi piękna zastawa kawowa, którą dostałam w prezencie od zięcia :-) Mogę go wypytać skąd takie cudeńko zamówił..:P

Eerbis

Posty: 21

 
U mnie była taka sytuacja, że na ostatnią chwilę kołowaliśmy prezent ślubny dla mojej siostry...Na szczęście sklep serwisy-obiadowe24.pl zrobił wysyłkę ekspresowo, dlatego zdążyliśmy :)

Inną zaletą sklepu jest szeroki asortyment. Z tego co piszą na stronie, to mają jakieś 2 tysiące pozycji do wyboru, także myślę, że każdy znajdzie zastawę dla siebie.

USAtop

Posty: 25

 
Ja to nie wiem gdzie takie rzeczy sprzedają...Ale pewnie moja teściowa będzie wiedzieć, ona to wie praktycznie wszystko...:D

ewu1u01

Posty: 19

 
Na serwisach aukcyjnych można czasami znaleźć fajne oferty, jeśli chodzi o takie serwisy. Ostatnio dość tanio kupiłem niewielki zestaw herbaciany. Akurat była licytacja i mi się pofarciło.

ciopix

Posty: 22

 
Myślę, że warto sprawdzić co nowego mają w sklepie http://serwisy-obiadowe24.pl.

Już dwa razy robiłam tutaj zakupy. Raz dla siebie, później na prezent dla koleżanki. Oryginalna porcelana na każdą okazję, czyli zestawy obiadowe, kawowe, a do tego też sztućce, szkło...jest w czym wybierać.

PiSi

Posty: 26

 
Powiem Ci, że ostatnio nawet gdzieś widziałem w necie reklamę jednego sklepu z takimi serwisami, ale nazwy sobie nie przypomnę;/ Ogólnie jest tych sklepów troszkę, bo jak szukałem kiedyś na prezent to nie było problemu, żeby coś okazyjnie kupić.

komspid

Posty: 44

 
Do swojej restauracji zamawiałem niedawno zestaw kawowy i herbaciany. Bardzo stylowe wzory dzbaneczków i filiżanek znalazłem na stronie http://serwisy-obiadowe24.pl.

Zestaw, który ja sobie wybrałem to polska produkcja, ale mają też ciekawe rzeczy z importu.

Dosti

Posty: 31

 
Ogólnie polska porcelana ma bardzo dobrą opinię na świecie, podobnie jak polskie szkło. Także warto byłoby się rozejrzeć za sklepem z polskimi produktami!

oponki23

Posty: 28

 
W mieście był kiedyś świetnie zaopatrzony sklep z porcelaną, ale go zamknęli jakoś rok temu. Ja tam kupiła serwisy dla siebie i dla połowy rodziny :D

eXathloc

Posty: 35