picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nietypowe prezenty handmade, polecicie ?

nietypowe prezenty handmade, polecicie ?

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest wiele stron, ale może polecacie jakąś konkretną?

Buła

Posty: 2

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

eriost56

Posty: 5

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

eriost56

Posty: 12

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na przeróżnych stronach internetowych i wykonują faktycznie zadziwiającą robotę.

Klarka45

Posty: 17

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

Kitas

Posty: 12

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

Grabow12

Posty: 18

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest niezmiernie porządnej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z niezmiernie dużym zaangażowaniem. Polecam jak najniezwyklej, jeżeli czegoś takiego szukacie.

sgm56

Posty: 25

 
Zakłady z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest niezwykle zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują swoje pomysły i szyją co chcą. A to jest niezwykle znaczące.

Gubomilaa

Posty: 27

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niesłychanie zadowolony, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

R1P

Posty: 24

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie weseli tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Mnicho56

Posty: 7