picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupię toner do drukarki ?

Gdzie kupię toner do drukarki ?

Gdzie najlepiej zakupić tusze do mojej drukarki HP? Zależy mi przede wszystkim na stosunkowo niskich cenach.

hertinho

Posty: 11

 
Ze wszystkich sklepów z tonerami najbardziej polecam Ci ten z którego sam korzystam czyli: http://tuszowo.pl moim zdaniem jest on najlepszy na rynku.

namok

Posty: 12

 
Moim zdaniem ryzykowny jest jedynie nabycie najtańszych zamienników tuszy do drukarki bowiem faktycznie mogą one ją uszkodzić. Jeżeli jednak zdecydujesz się na te odrobinę droższe to w mojej opinii nie winno być kompletnie żadnych problemów z korzystaniem z nich.

miś_biały

Posty: 11

 
Od niezmiernie długiego czasu kupuję już tusze zamienne i jeszcze nigdy nie miałem kompletnie żadnych kłopotów ze swoją drukarką. Uważam, że te historie są mocne przesadzone.

Acclaim

Posty: 11

 
Uważam, iż wszystkie te historie o tym, iż drukarki psują się przez używanie tuszy, które nie są oryginalne są mocno przesadzone. Osobiście nigdy nie słyszałem o tym aby komukolwiek zepsuła się drukarka z tego powodu i uważam, iż jest to prawie niemożliwe.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Z tego co zauważyłem to w sklepach stacjonarnych zamienniki są wielokrotnie bardzo kosztowne. Czasami nawet nie odbiegają zbytnio pod względem ceny od oryginalnych. Jeżeli więc naprawdę zależy Ci na tanich tuszach do drukarki to na Twoim miejscu postawiłbym na sklepy internetowe w jakich można odnaleźć naprawdę bardzo tanie produkty.

eXathloc

Posty: 35

 
Proponuję Ci zapoznać się z ofertą sklepów internetowych jeżeli chodzi o tonery. Z doświadczenia wiem, że często można w nich znaleźć naprawdę atrakcyjne promocje i produkty w bardzo niskich cenach a więc moim zdaniem warto.

Anno Domini

Posty: 11

 
Jeśli zakupisz tusze zamienne, które przeznaczone są właśnie do Twojego modelu drukarki to będą one naturalnie z nią współpracować. Musisz jednakże uważnie sprawdzać czy rzeczywiście pasują one do Twojej drukarki.

21gregorek

Posty: 19