picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dentystyczna drukarka 3d, gdzie kupię ?

dentystyczna drukarka 3d, gdzie kupię ?

Potrzebna mi w miarę profesjonalna drukarka 3D na żywice. Macie jakieś upatrzone modele? Polecicie mi coś?

Damiano

Posty: 2

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, wobec tego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, natomiast to są dość gigantyczne inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, albowiem to nadal nowość na rynku.

Qwumer56

Posty: 10

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

dermert

Posty: 4

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wówczas szał. Dziś już sporo firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze doskonalsze, natomiast i niższą mają cenę. Za kilka lat w sporo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

Acclaim

Posty: 12

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest niezmiernie sporo. Jeżeli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, niemniej jednak jeżeli to ma być sprzęt choćby dla dentystów to, jakość musi być na niezmiernie wysokim poziomie. Wówczas trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, niemniej jednak zwrot też jest niezmiernie szybki.

johncena67

Posty: 10

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają rzeczywiście nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, niemniej jednak jeżeli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

jpyzio

Posty: 2

 
Według mnie najlepsza drukarka SLA to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/formlabs/. Nabyłem i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany.

dabuj45

Posty: 15

 
Nie wiedziałem, że przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa propozycja, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

GIZIU

Posty: 5

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem bardzo zadowolony. Na razie zero problemów i duże zyski. Do zarabiania się bardzo opłaca.

Black_Riot

Posty: 7

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, ale nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, że działa bezproblemowo i bezawaryjnie.

johncena67

Posty: 19