picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jakiś sprawdzony skup telefonów we Wrocławiu ?

Jakiś sprawdzony skup telefonów we Wrocławiu ?

Konkretna sprawa, iphone, który spadł z pierwszego piętra :( jak znacie serwis telefonów we Wrocławiu, który jest ok, czekam.

Facio

Posty: 5

 
Chyba niewiele można pozyskać za taki telefon w skupie telefonów we Wrocławiu. Podejrzewam, że są to naprawdę małe pieniądze. U mnie dzieciaki bawią się starymi telefonami. Natomiast może zadzwonię, jak zrobią wycenę przez telefon, to ok. Tak to nie chce mi się za przeproszeniem tyłka ruszać :)

@_yyy111

Posty: 9

 
Jeśli jest ok, to też zapytam. Nie zależy mi żeby serwis telefonów we Wrocławiu krzyknął kolosalną kwotę i na siłę naprawił telefon. Równie dobrze mogę go sprzedać.

Jamajama

Posty: 31

 
Mnie udało się w tym skupie telefonów we Wrocławiu sprzedać telefon za naprawdę satysfakcjonującą kwotę, więc proponuję udać się najpierw do nich. Ogólnie bardzo rzetelna firma, więc polecam.

luzert

Posty: 16

 
To całkiem ok skup telefonów we Wrocławiu. Udało mi się tu sprzedać kilka starych telefonów za nawet dobrą cenę http://skupserwis.pl

gryzon

Posty: 7

 
Ten sam błąd popełniłam. Oddałam swój do pierwszego lepszego skupu telefonów we Wrocławiu. Później okazało się, że mogłam wziąć za niego o wiele więcej. Przykro :( no ale cóż głupota nie popłaca. Dlatego też przestrzegam, żeby oferty dobrze sobie zgłębić, zanim podejmie się decyzję.

namok

Posty: 10

 
U mnie upłynęło dużo czasu zanim trafiłem na gości, czyli serwis telefonów we Wrocławiu, który podjął się naprawy. Wiem, iż nie wszędzie chcą takie rzeczy robić, powszechne awarie tak, mniej spotykane – niepotrzebnie :)

21gregorek

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o serwisy telefonów we Wrocławiu, to niektóre z nich mają mocno wygórowane ceny. To taka branża, że jak masz potrzebę naprawienia telefonu, musisz się konkretnie złazić, obdzwonić i pytać.

Black_Riot

Posty: 10

 
Nie znam żadnego konkretnego skupu telefonów we Wrocławiu, ale też uważam, że w tej branży koniecznie jest udać się do kilku skupów. Ceny są pewnie tak samo zróżnicowane jak przy komputerach.

Dragnon

Posty: 36

 
Najważniejsze, żeby nie było krętactw :( Mnie też zależy na rzetelnym serwisie telefonów we Wrocławiu. Miałam kiedyś konieczność oddania telefonu do usługodawcy i niesłychanie się zawiodłam. Kłopot pojawił się po około miesiącu użytkowania od naprawy :( wówczas został tylko skup, a cena za usługę powaliła mnie na kolana.

tigra32

Posty: 8