picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Frezarka CNC, gdzie kupię dobrą ?

Frezarka CNC, gdzie kupię dobrą ?

Zdecydowanie ułatwiłoby mi pracę, jeśli miałbym w warsztacie wycinarkę plazmową. Poluję na takie urządzenie od pewnego czasu, niemniej jednak jakoś póki co nikt mnie nie przekonał stosunkiem ceny do jakości.

Może znacie jakiś sprawdzonych, konkurencyjnych dostawców tego sprzętu?

Marcelek2

Posty: 21

 
No muszę przyznać, że o taki sprzęt w jakiejś fajnej cenie bardzo ciężko. Teraz prowadzę poszukiwania drukarek 3D i ceny są mega wywindowane. Brakuje sklepów, jakie by trochę obniżyły cenniki, albo jakoś nie mogę na takie trafić:/ To oznacza są tam jakieś słabej jakości rzeczy w niezłych cenach, lecz takie coś to mi się po miesiącu pewnie rozsypie.

Garguł12

Posty: 28

 
Witam, fajnie, że ktoś pyta o takie akcesoria. Jak szukałem kiedyś informacji na temat dostawców, to w necie była czarna dziura zwykle. Teraz można już trochę lepiej sobie posprawdzać konkretne marki i lepiej wybrać. Obecnie nie będziemy inwestować w nic nowego, lecz pewnie za rok, albo dwa trzeba będzie nieco zmodernizować maszyny i dokupić coś niezwyklej wydajnego.

SStasiol

Posty: 26

 
Ostatnio właśnie zakupiłem sobie taką mini frezarkę Basic Mill i chodzi mi niesłychanie ładnie. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak przyjemna i bezproblemowa w obsłudze. Polecam zbadać sobie też inny asortyment na stronie atmsolutions.pl albowiem od nich kupowałem. Różne mają rzeczy, niesłychanie poszerzyli ostatnio ofertę. Od stacji lutowniczych, poprzez drukarki i lasery, aż do frezarek w przeróżnych rozmiarach.

Argante

Posty: 52

 
Mnie ostatnio niezmiernie zależy na zakupie stacji lutowniczej BGA, także dość intensywnie poszukuję przedsiębiorstwa, które by zaoferowało jakieś cacy warunki. Przyznam, iż co do konkretnych parametrów, to głównie zależy mi na wytrzymałości podzespołów. Także trwałość na lata, długa gwarancja na to zwracam uwagę.

jajajosz12

Posty: 31

 
Jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich urządzeń, niemniej jednak myślę, iż wkrótce będę musiał. Zleceń mi przybywa, dotychczas radziłem sobie na nieco mniej zaawansowanym sprzęcie, niemniej jednak wiadomo profesjonalizacja popłaca.

Zbieram środki, oszczędzam i za niedługo coś na pewno dokupię do warsztatu.

Fiflek

Posty: 28

 
Powiem, że z mojego doświadczenia wynika, że tego typu sprzęt pożądane byłoby jednak nabyć nieco droższy, natomiast o większej mocy i wyższych parametrach ogólnych. To się po prostu w dłuższej perspektywie opłaca. Koszty napraw taniego, natomiast systematycznie psującego się sprzętu są nieporównywalnie doskonalsze, niż inwestycja w solidny, nowoczesny sprzęt.

Takie jest moje zdanie i dobrze na tym wychodzę.

nalogowiec

Posty: 27

 
Witam.

Mam takie sobie doświadczenia jeśli chodzi o dostawców tego typu urządzeń. Niestety ostatnio trochę postanowiłem odświeżyć swój zakład, wydałem niemałe pieniądze na nowe centra obróbcze, natomiast się okazało, iż cały mechanizm dość prędko odmówił posługi. Oczywiście był na gwarancji, lecz co mi z tego, skoro prace stanęły.

Cronxxx

Posty: 31