picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Simihu

Posty: 1

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

tigra32

Posty: 9

 
Najlepiej, żeby była pełna diagnostyka uzębienia na miejscu. Czasami też nie zaszkodzi pozyskać opinii drugiego specjalisty.

alidomus

Posty: 2

 
Lepiej wydać i zapomnieć o problemie niż bujać się pół życia z powracającym bólem, albo brakami wizerunkowymi. Tak szczerze mówiąc drogie leczenie stomatologiczne to robisz prawdopodobnie raz w życiu. Później wystarczy tylko regularnie się kontrolować.

Gabat

Posty: 4

 
Wiem, że w Toruniu klinika stomatologiczna KSE dysponuje wirtualną wizualizacją uśmiechu, więc akurat takie podejście moim zdaniem najbardziej się opłaca. Przeskanują Ci jamę ustną i zobaczysz, co można zrobić. Według mnie to jedno z najlepszych podejść, bo masz później super motywację do dalszego leczenia i nie żałujesz wydawanych pieniędzy, bo dostajesz dokładnie to, co zobaczysz. Przerobiłam i powiem tylko, że wynik ostateczny to wow.

alus

Posty: 3

 
Szukam klinik, które posługują się technologią CAD/CAM. Dzięki temu masz pewność, że uzupełnienie protetyczne osiągnie praktycznie 100% zgodność z Twoimi potrzebami. Teraz pacjenci też muszą się nauczyć chodzenia do jakościowych stomatologów.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

Klara323

Posty: 14

 
Robią bardzo dobrze. Właśnie efektywność bondingu pozytywnie mnie zaskoczyła. Nawet drobne ukruszenia można od ręki wyeliminować.

transerwis

Posty: 3