picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hostel Poznań

Hostel Poznań

Witam.

Czy możecie polecić mi jakiś sprawdzony hostel w Poznaniu? Zależy mi na niskiej cenie i dostępie do Internetu.

Motospec

Posty: 11

 
Moi koledzy niedawno szukali noclegów w Poznaniu i udało im się zarezerwować hostel, w którym koszt od osoby wyszedł 30 zł za nocleg. Nie wydaje mi się, aby istniała szansa znaleźć coś bardziej konkurencyjnego.

W sumie rezerwowali w 6 osób pokój, który był właśnie na tyle miejsc i miał niezbyt wygodne łóżka, ale coś za coś :)

BoGGo

Posty: 18

 
Dla mnie kluczowe znaczenie odgrywa lokalizacja, w jakiej znajdują się noclegi w Poznaniu. To ona decyduje między innymi, czy łatwo dostanę się do obiektu, a także, jak jest ono skomunikowane z centrum Poznania, które muszę często odwiedzać. Bliskość przystanku autobusowego to duży plus.

Nemirr56

Posty: 33

 
Wydaje mi się, że podróżni mają niesłychanie ogromny wybór z uwagi na konkurencję, która panuje, gdy chodzi o noclegi w Poznaniu. Moim wyborem, gdy odwiedzam Poznań jest zawsze http://hosteljezyce.pl. Cenię go za atrakcyjną lokalizację oraz niskie ceny, albowiem niedawno spędzałem tam dwie noce, za które zapłaciłem łącznie 80 złotych. Komfortowe warunki i miła obsługa to niewątpliwe zalety tego hostelu :)

Alicjaaa2

Posty: 30

 
Trudno mi wskazać jedno miejsce, które proponuje najlepsze noclegi w Poznaniu.

Olbrzymie znaczenie mają żądania klienta, bowiem niektórym zależy wyłącznie na niskiej cenie i kawałku łóżka, natomiast inni chcą nowego obiektu, samodzielnego pokoju, własnej łazienki, dostępu do Internetu oraz dużo innych. Znaczny komfort równa się wyższej cenie, co poniektórzy powinni zrozumieć.

Black_Riot

Posty: 18

 
Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z rezerwowaniem miejsca w hostelu w Poznaniu. Osobiście postanowiłem wykonać to z faktycznie dużym wyprzedzeniem i podjąłem próbę negocjacji, jaka zakończyła się sukcesem. Próbujcie tego szczególnie, gdy udajecie się na wakacje w nietypowym okresie.

Puch23

Posty: 15

 
Hej,

Długo wahałem się czy wpisać się w tym temacie, ale jednakże zaryzykowałem. Pozwolę sobie częściowo się nie zgodzić z tym, jak szukać hostelu w Poznaniu. Bez sensu jest ograniczanie się cenowo, gdy większa część z tych obiektów pozwala nocować za 25-40 pln nawet w centrum miasta.

Poniektórzy mają tylko wymagania wobec standardu, które wykluczają element obiektów.

12Klaudi

Posty: 45

 
Jeśli chodzi o kryteria, jakie powinien spełniać hostel w Poznaniu to polecam Wam sprawdzić czy wynajmujecie samodzielny pokój lub będziecie spać w towarzystwie innych gości hostelu. Niektórzy turyści chcą mieć także łazienkę wyłącznie do własnej dyspozycji, o co także trzeba zadbać :)

eXathloc

Posty: 35