picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

restauracja nad jeziorem Drawsko

restauracja nad jeziorem Drawsko

Ponoć nad jeziorem Drawskim są ładne tereny do wypoczynku, ale jakoś nigdy nie miałem okazji tam być. Jeśli bym się zdecydował na jakiś krótki wypad, to gdzie tam można pokoje dostać w przystępnej cenie i dobrej lokalizacji?

Klara323

Posty: 14

 
Jeszcze nigdy nie miałem okazji nigdzie nocować w tej okolicy, także bazę turystyczną znam o tyle o ile. Po prostu gdzieś mi się obiły o uszy nazwy jakiś hoteli itd. ale nie testowałem niestety. Powodzenia.

Fiflek

Posty: 28

 
Ogólnie to bardzo lubię jezioro Drawsko, ale jak tylko mogę to jadę nad Śniardwy, tam to jednak jest dopiero klimat. Pomorze spoko, ale jednak Mazury – to jest to! :)

Jasio234

Posty: 22

 
W tej okolicy to ja zdecydowanie polecam przejechać się do Starego Drawska. Tam jest restauracja Stary Drahim (na stronie pełne menu -starydrahim.pl), moja numer 1, zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowywanie ryb! Mają tutaj dobrego kucharza. Ładnie podane, smaczne. A jakby ktoś chciał tam zostać na dłużej, to do dyspozycji są pokoiki ;)

345_14

Posty: 14

 
Dawno niestety nie byłem w okolicy Czaplinka, a szkoda bo to rzeczywiście piękne tereny są. Ostatni raz to jeszcze z rodzicami chyba na jakiś wakacjach w podstawówce. Stare czasy. Pozdrawiam!

StaryChemik

Posty: 18

 
Hmm, trudna sprawa ;) Ja się nie podejmuję polecania, bo później będzie na mnie jak się okaże, że lipa :P Także – radź se sam! O! :-))

Nan3k

Posty: 20

 
Hej! Niestety nie orientuję się zupełnie. Ja to na jakiś wczasach to dawno nie byłem. Także raczej miejscowości typowo turystyczne to znam jedynie z pocztówek od znajomych :PP

repta32

Posty: 18

 
Swego czasu u Starego Drahima podawali dobre jedzenie, ale nie wiem jak tam jest teraz. Restauracja z historią, może się coś pozmieniało. Oby nie. Pozdrawiam.

eef12

Posty: 18

 
Musiałbym z kolegą pogadać, on jest ze Starego Drawska to się bardziej będzie orientował co do takich miejscówek wartych uwagi. Dam jeszcze znać!

Rysiek_99

Posty: 17

 
Kiedy to ja ostatni raz byłem w tych okolicach...? Chyba ze sto lat temu, w każdym razie baaardzo dawno. Ale pobyt wspominam świetnie. Łowiło się ryby, chodziło na grzyby...czas relaksu ;)

Lupusx

Posty: 14