picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Znacie jakieś pokoje do wynajęcia w Okunince ?

Znacie jakieś pokoje do wynajęcia w Okunince ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić jakieś sprawdzone pokoje w Okunince? Dajcie znać.

Kerty67

Posty: 8

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy Okuninka i Jezioro Białe będzie właściwym kierunkiem dla mojej rodziny. Całe szczęście, iż podjęliśmy decyzję, aby się tam wybrać, gdyż w tym miejscu znaleźliśmy absolutnie wszystkiego, czego oczekiwaliśm. W razie pytań - piszcie.

Jasio234

Posty: 13

 
Wybierając Okuninkę i Jezioro Białe noclegi macie szansę zapewnić sobie za zaledwie kilkadziesiąt złotych w skali doby. Niezmiernie dużo zależy od tego czy zdecydujecie się wybrać jedno bądź na przykład dwuosobowy pokój. Przynajmniej tak było u mnie.

atek562

Posty: 10

 
W Okunince noclegi zawsze wybieram z oferty tego obiektu: http://jeziorobiale.net. Wydaje mi się, iż Wy także powinniście być usatysfakcjonowani, bowiem niezwykle mnóstwo przemawia za tym pensjonatem. Jestem przekonany, iż okaże się on strzałem w dziesiątkę!

Kamil87rak1

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o pokoje Okuninka to wybór jest faktycznie duży, choć malownicza wieś nie sprawia wrażenie miejsca o tak dużym potencjale turystycznym.

xacax

Posty: 14

 
Wydaje mi się, że w Okunince pokoje mogę polecić przede wszystkim miłośnikom świeżego powietrza, ale także wędkarstwa, bowiem są tam warunki do skutecznego wędkowania. Przekonał się o tym mój mąż, który regularnie wybiera się tam wspólnie z kolegami.

mew soncz7777

Posty: 7