picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hotel Pobierowo

Hotel Pobierowo

Szukam jakiegoś fajnego miejsca nad morzem, gdzie będzie można dobrze wypocząć, będą dobre warunki dla rodziny z dziećmi. Tak myślałem sobie o Pobierowie jako kierunku wyjazdu na ten rok. Jeśli znacie tam jakiś hotel to dajcie namiary.

labuh

Posty: 3

 
Jeśli jedziesz autem i chcesz mieć parking, a jednocześnie lokalizację blisko plaży to na pewno dobrą opcją będzie hotel Gryf, bezpośrednio obok plaży na Klifie, mają też swój basen i place zabaw dla dzieci.

23-Obert

Posty: 10

 
W Pobierowie jest bardzo wiele różnych ciekawych miejsc, ale jeśli chcesz się tam wybrać to rezerwuj wcześniej bo to popularny kurort i najlepsze miejsca są oblegane.

mnichhhu8

Posty: 9

 
Obecnie to chyba jedno z bardziej popularnych miejsc turystycznych na wybrzeżu. Ale z tego powodu musisz się liczyć z tym, że noclegi w Pobierowie nie należą do tanich.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Sporo opcji w Pobierowie, między innymi sporo ofert jeśli chodzi o domki wypoczynkowe, na pewno ciekawe rozwiązanie.

witek789

Posty: 7

 
Co roku jeżdżę do Pobierowa i ogólnie to wybieram różne miejsca, nie mam stałego ulubionego hotelu, na pewno coś fajnego uda Ci się wybrać, szukaj blisko plaży.

pawel253

Posty: 7

 
Pobierowo ma się rzeczywiście świetnie jeśli chodzi o rynek turystyczny na pewno coś interesującego będziesz w stanie dla siebie wybrać, bo ofert noclegowych jest tam cała masa.

Yuri20

Posty: 5