picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem

Witam Państwa, chciałbym zrobić mamie i tacie prezent na trzydziestą rocznicę ślubu. Zamierzam wysłać ich do hotelu, który charakteryzuje się licznymi atrakcjami, a przede wszystkim pakietami usług rehabilitacyjnych. Rodzice kochają morski klimat. Może macie Państwo kontakty do sprawdzonych kompleksów hotelowych nad morzem? Na razie wstępnie się rozglądam, więc wszystkie rady mile widziane :)

Yuri20

Posty: 4

 
Jeszcze bym uważała na regulaminy hoteli. Najlepiej przeczytać od dechy do dechy, żeby nie narazić się na opłaty dodatkowe :P

saradonin

Posty: 18

 
Dobrze, jeżeli przed pobytem w hotelu możesz sprawdzić dotychczasową księgę gości. Uważaj też na zbyt duże zaliczki. Niektóre dziwne pensjonaty tego żądają.

Dyduszek3

Posty: 16

 
W okolicach Kołobrzegu występuje sporo ciekawych hoteli. Do samego Kołobrzegu jednak bym nie jechał w sezonie, bo jak dla mnie za duży tłok z perspektywy rodziny.

oooo_ooo

Posty: 14

 
Od bardzo dawna jeździliśmy z rodziną na wakacje do Ośrodka Imperiall.pl . Postanowiłam również z mężem zorganizować tam wesele. Kompleks jest luksusowy. Nasze wesele zostało połączone z pobytem gości w SPA. Mieliśmy kameralny ślub, więc cenowo wyszło przyzwoicie. Kelnerzy w hotelu obsługiwali gości profesjonalnie. Nikomu nie trzeba było zwracać uwagi. W razie czego można przedłużyć wesele za stosunkowo niewielkie pieniądze. Uważam, że dobrze wybraliśmy. Hotel do tej pory odwiedzamy, tym razem z synkiem :)

Motospec

Posty: 7

 
Przed wyborem hotelu oceń ilość miejsc noclegowych. To istotne przed pobytem w sezonie. Lepiej, aby hotel miał dość dużą powierzchnię i optymalne warunki monitoringu (całodobowe).

21gregorek

Posty: 15

 
Zawsze rezerwuję pobyty w hotelach poza sezonem, bo jest znacznie taniej. Praktycznie wszystkie hotele gwarantują wtedy ciekawe rabaty.

dobuś45

Posty: 12

 
Nad polskim morzem hotele specjalizują się w usługach SPA. Moim zdaniem to bardzo dobry kierunek, żeby się zrelaksować. Jedna z najlepszych usług to terapia tlenowa. Człowiek od razu się lepiej czuję. Niestety niewiele hoteli posiada taki potencjał na Pomorzu.

Pendrzeec

Posty: 16