picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Polskie morze

Polskie morze

Hejka.

Wybieram się na wakacjach nad Bałtyk. Macie pomysł, gdzie się zatrzymać, żeby było fajnie?

namedal6

Posty: 8

 
Hej :) Fakt, pogoda nad morzem bywa kapryśna, natomiast to akurat specyfika strefy umiarkowanej. Wystarczy oglądać prognozy, żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem w optymalnej porze. Czasami są takie długoterminowe, że wystarczą na ‘zaklepanie’ gdzieś noclegów.

eklsusiv

Posty: 13

 
Hehe, morze i plaża to wspaniała opcja dla zakochanych. Na szczęście dzisiaj wakacje nad morzem nie kosztują aż tak dużo i prawe każdy może sobie na nie pozwolić.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Witaj.
Bez wątpienia, iż nad morzem można zwiedzać, zabytki są w wielu miejscowościach, pytanie tylko, czy wystarczy ci czasu - trzeba się jeszcze przecież opalić, nie wolno wracać z majówki bez opalenizny :)

piehoot

Posty: 17

 
Witam! Zachęcam do wypoczynku w nadmorskich kurortach, specyfiką takich miejscowości jest wprawdzie spory gwar, ale można faktycznie odczuć klimat wakacji czy wczasów. Zatłoczone plaże, spacery nocą na molo – to wszystko jest tak niespotykane, że po prostu trzeba spróbować.

Fanatyk

Posty: 25

 
Dla dużej rodziny, albo dla grup znajomych, ciekawe oferty noclegów mają np. pensjonaty. Czasami nocleg to część zorganizowanych wczasów, więc można w ten sposób sobie zaoszczędzić.

aliDOS

Posty: 8

 
Nadmorskie regiony są super!

Sprawdź tutaj http://wakacjenadmorzem.pl. Na pewno któraś z przedstawionych propozycji będzie odpowiednia, zwróć też uwagę na dość tanie noclegi – poniektóre np. w prywatnych domkach.

celos00

Posty: 22

 
Witaj serdecznie. Dość ciekawie jest nad morzem jesienią, już nie ma tylu wczasowiczów, Bałtyk pokazuje nieco inne oblicze. Polskie morze jest piękne o każdej porze roku, ale to właśnie jesień jest najbardziej efektowna.

idzepeto

Posty: 27

 
Weekend nad morzem to troszkę za krótko, żeby nacieszyć się klimatem, lecz zawsze to coś. Najlepiej wybrać weekend majowy i od razu zorganizować sobie majówkę :) Pensjonaty i hotele w nadmorskich miejscowościach oferują rzeczywiście fajne pokoje dla par i kilkuosobowe. Nie powinniście też narzekać na jakość gastronomii – jest super :)

Basienk45

Posty: 33