picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hotel Przechlewo

Hotel Przechlewo

Cześć. Szukam dobrego hotelu w zacisznej okolicy, najlepiej nad jeziorem. To już bardziej z myślą o majówce, chciałbym z żoną i synkiem wyjechać gdzieś poza miasto. Jesteśmy z Trójmiasta, więc tak myślę max do 3 godzin jazdy, żeby to było oddalone.

wisła05

Posty: 9

 
Na Walentynki zabrałem swoją lubą na taki pobyt wraz całym pakietem zabiegów SPA koło Juraty i było genialnie. Ogólnie to polecam takie wypady, o wiele lepszy prezent moim zdaniem, niż kupienie jakiejś rzeczy. Zawsze pozostają wspomnienia i można razem spędzić czas.

Wacław

Posty: 15

 
Jak już szukam noclegu to najczęściej na zakupach grupowych, można tam faktycznie sensownie przyoszczędzić. Jeszcze z takimi gruoponami itp. to nie miałem złych doświadczeń, choć różnie mówią.

namok

Posty: 9

 
Chętnie bym wyjechała na kilka dnia gdzieś za miasto, tylko że mam takie ciśnienie w firmie, że trudno będzie w najbliższym czasie o jakiś urlop. Majówkę spędzę w Wawie..

Jamrozyy

Posty: 34

 
Za niedługo będę jechał na szkolenie w góry i z tego co wiem to warunki mamy mieć komfortowe. Basen i sauna do dyspozycji, do tego ma być jakiś grill robiony. Ciekawie się zapowiada.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ja to mam średnie doświadczenia ostatnio jeśli chodzi o noclegi. Raczej wybieram lepsze i sprawdzone hotele, a często i tak jest problem z brudem...najbardziej są łazienki nie doczyszczone.

celos00

Posty: 22

 
Wolę w sumie wynająć domek niż nocować w hotelu czy pensjonacie. Wbrew pozorom wynajęcie domku w górach, na Mazurach czy nad morzem wcale nie jest takie drogie, a człowiek zyskuje pełną niezależność.

matek562

Posty: 9

 
Słyszałam o bardzo fajnym hotelu parę km na południe od Kołobrzegu, ale nazwy sobie już nie przypomnę. Znajomy był z żoną na trochę przedłużony weekend i wspominał z entuzjazmem warunki.

mokwas

Posty: 27

 
Pozytywnie mnie zaskoczyły ceny w hotelu Aubrecht (www.hotelaubrecht.pl). Sądziłem, że za tak wysoki standard będę musiał zapłacić jednak sporo więcej. Obsługa jest bardzo dyskretna i pomocna. Byli do dyspozycji cały czas, a równocześnie w ogóle nie czuło się nikogo. Taką obsługę lubię najbardziej.

Kasia

Posty: 8

 
Bardzo dużo działa dobrych hoteli połączonych ze SPA, aż rzeczywiście można bólu głowy od natłoku ofert dostać. Raz byłem nawet w takim miejscu z żonką i to w zasadzie bardziej żona niż ja z tego SPA korzystała. :P

Makus16

Posty: 31