picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Domki kempingowe nad morzem

Domki kempingowe nad morzem

Witam, szukam atrakcyjnych cenowo domków kempingowych nad morzem. Nie zależy mi na konkretnym mieście.

mercedess

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to nie ma się co zastanawiać. Ten ośrodek jest najlepszy http://www.domki-kempingowe.com.pl. Gorąco i wakacyjnie polecam.

345_14

Posty: 17

 
Co do wakacji to zawsze mamy dylemat gdzie pojechać. Szczególnie, że nigdzie nie jest tanio. W tym roku postanowiliśmy pojechać do Władysławowa. Kilka lat temu byliśmy tam na wakacjach, mamy niezwykle fajne wspomnienia, wobec tego decyzja padła na domki kempingowe we władysławowie. Szkoda, że trzeba czekać jeszcze miesiąc.

martynka

Posty: 19

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi niesłychanie polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest niesłychanie atrakcyjnie.

Bebikooo

Posty: 23

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, które szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas ludzi.

quios

Posty: 19

 
Mnie też spodobał się zeszłoroczny pobyt w ośrodku nad morzem ze spa. Jeszcze nigdy tak dobrze się nie zrelaksowałam letnimi wczasami, Polecam wszystkim potrzebującym ekstra wypoczynku.

Orolniki

Posty: 29

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednak morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

SStasiol

Posty: 26