picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ośrodek w lesie spa

Ośrodek w lesie spa

Co proponujecie?

Szukam ośrodka w lesie spa, fajnie byłoby gdyby było w nim miejsce do zabaw dla dzieci.

Zbyszek

Posty: 6

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

propek1

Posty: 10

 
Nie mogę się już doczekać, bo właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, bo tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

Boss

Posty: 12

 
To jest ośrodek wczasowy z polem namiotowym w Chłapowie http://oland.com.pl.

Byliśmy w tym roku całą paczką, było po prostu ekstra. Bardzo dobry mają standard, łazienki są spoko, bar, sklep na terenie ośrodka i dużo atrakcji, boiska, gokarty. Można się bawić.

Zlomex

Posty: 20

 
Takie miejsca jak ośrodek w lesie spa są zaczarowane. Wszystko poza nim przestaje istnieć, wszelkie kłopoty przestają cię dotyczyć, jest po prostu ekstra. Bez wątpienia, iż taka rekreacja kosztuje, niemniej jednak nie ma sobie co żałować. W końcu wakacje są raz w roku. Dlatego życzę wszystkim miłego odpoczynku i pozdrawiam.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, bo warunki mają niezmiernie idealne. Sporo rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, bo są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

Bryzyt1

Posty: 19

 
Do takiego ośrodka wczasowego z polem namiotowym wybraliśmy się z mężem i dziećmi w tamtym roku. W końcu okazało się, że my wylądowaliśmy w pokoju, a dzieciaki rozbiły sobie namiot. Dobra sprawa.

Yuri20

Posty: 15

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były niesłychanie spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Niezmiernie schludne łazienki, zatem nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Ale tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

AgnieszkaM

Posty: 18