picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

hotel dla psów, polecicie ?

hotel dla psów, polecicie ?

Planujemy wakację i nie możemy zabrać ze sobą psa. Czy hotel dla psów jest odpowiednim miejscem? Proszę o opinie.

jarcio00

Posty: 1

 
Dokładnie tak jak mówisz, to jak piesek będzie się czuł w danym hotelu dla psow zależy wyłącznie od właścicieli i pracowników. Często również wpływa na samopoczucie zwierzaka planowane zabawy i spacery.

barca77

Posty: 5

 
Ja też boję się zostawiać pieski w hotelach, jednakże niedługo będę musiała to zrobić. Niesłychanie chętnie usłyszę o jakiś hotelach dla psów w małopolsce.

Czesio

Posty: 21

 
Jak najbardziej możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co zrobić z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

Lupusx 

Posty: 6

 
Myślę, że jeśli znajdziesz hotel dla psów tarnów z właścicielami, którzy kochają całym sercem zwierzęta to twój piesek nie będzie tak tęsknił. Oni je przytulają, bawią się z nimi i chodzą na długie spacery. W takich placówkach są też duże wybiegi.

andrew66

Posty: 8

 
Hotel dla psów w małopolsce znam tylko jeden, który faktycznie jest godny polecenia. Jeśli chcecie to możecie zajrzeć na ich stronę internetową pod tym adresem http://wilczeserce.pl. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług, może komuś z was się przyda do nich kontakt.

Laleczka

Posty: 5

 
Sporo osób na kilka dni zostawia swoje pieski w hotelach. Dla mnie jest to zwyczajna sprawa, tylko znaczące jest, wybrać faktycznie profesjonalny hotel dla psow. W takich miejscach piesek dostanie mnóstwo interesujących atrakcji.

pawel253

Posty: 5