picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hotel Wieliczka

Hotel Wieliczka

Witam. Zainteresowała mnie ostatnio oferta hoteli w Wieliczce. Czy macie jakieś doświadczenia?

Gdzie warto spać?

hejhej00

Posty: 11

 
Ślub w Niepołomicach, w którym miałem okazję uczestniczyć było chyba najlepszym, na jakim póki co byłem. Miło je wspominam :)

Gamess2

Posty: 24

 
Odnoszę wrażenie, że hotel w Niepołomicach to przedmiot zainteresowania bardzo dużej liczby użytkowników tego forum. Polecam portale ułatwiające składanie rezerwacji na miejsca hotelowe. Tam jest taniej.

kwinto

Posty: 38

 
Ciekawiło mnie to, jak prezentuje się kopalnia soli „od środka” i miałem okazję niedawno się o tym przekonać. Nie pamiętam, ale płaciłem chyba 30 lub 40 zł za wstęp razem z przewodnikiem. Da radę taniej poza sezonem.

saradonin

Posty: 20

 
Gdy ciekawi Was jako hotel w Dobczycach wybrać wydaje mi się, że jestem w stanie Wam coś rekomendować. Sprawdźcie tą ofertę: http://www.nawierzynka.pl. Nie pożałujecie, a przynajmniej ja nie żałowałem!

nalogowiec

Posty: 27

 
Po raz pierwszy, gdy odwiedziłem kopalnię soli i ją zwiedzałem to byłem zaskoczony bardzo pozytywnie. Ale z mojej perspektywy jedną kopalnię możecie odwiedzić zaledwie raz, bo za kolejnym razem będzie po prostu nudno z Waszej perspektywy. Odwiedzić kilka takich kopalni – to naprawdę jest coś :)

namok

Posty: 12

 
Odwiedziłem kopalnię soli w Bochni, gdy byłem wspólnie z dziećmi na wakacjach. Były zachwycone, ponieważ jest w niej niesamowicie dużo atrakcji, których sam się nie spodziewałem. Dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy ponad 200 metrów pod ziemią. Naprawdę świetna sprawa. Polecam!

Worms

Posty: 27