picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Szukam hotelu w Gdańsku, w dobrej lokalizacji i z sensowną ceną. Macie jakieś dobre miejsce, gdzie będzie można się wyspać w zadowalających warunkach?

JasioJasio

Posty: 3

 
Jeśli będzie Wam zależeć na hotelu konkretnie to na pewno ciekawa opcja to hotel Gryf. Zajrzyjcie sobie na stronę http://gryfgdansk.pl, znajdziecie zdjęcia. Myślę, że na weekendowy pobyt będzie to dobra opcja.

xacax

Posty: 6

 
I hoteli i hosteli w Gdańsku i Trójmieście jest bardzo wiele więc chyba każdy coś dla siebie będzie w stanie wybrać. Choć warto też poszukać mieszkań na wynajem bo to ciekawa opcja.

przemek55

Posty: 9

 
Sporo miejsc noclegowych funkcjonuje w Gdańsku i tak jak w całej Polsce widać, że jest również coraz wyższy poziom funkcjonowania tych hoteli więc na pewno coś się uda atrakcyjnego wybrać.

namok

Posty: 5

 
Sporo noclegów można znaleźć w Gdańsku, hotele w okolicach centrum podobnie jak hostele są bardzo liczne. Warto poszukać, sprawdzić opinie i coś zarezerwować.

pawel253 

Posty: 4

 
Noclegi w Gdańsku to chyba temat rzeka. Mieszkam tam i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych jest cała masa więc każdy coś dla siebie wybierze.

matek562

Posty: 9