picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

apartamenty Kołobrzeg, szukam

apartamenty Kołobrzeg, szukam

Poszukuje apartamentu w Kołobrzegu z basenem. Chce coś luksusowego, ale jak będzie jeszcze tanie to będę bardziej zadowolony.

Jarko445

Posty: 3

 
Według mnie lepiej apartamenty w Kołobrzegu rezerwować przez Internet. W sezonie bieganie od apartamentowca do apartamentowca to strata czasu. Jeśli są z Wami dziećmi to tym niezwyklej nie ma to żadnego sensu.

codePerformance

Posty: 17

 
Apartamentów jest bardzo mnóstwo, zatem każdy coś znajdzie. Miasto jest dość spore, zatem baza jest bardzo dobrze przygotowana na turystów z całego kraju.

johncena67

Posty: 13

 
Wynajmuje apartamenty w Kołobrzegu u jednej z firm. Nie mają pośredników tylko u nich bezpośrednio, dlatego dla mnie ceny są niskie. Można dopasować sobie apartament pod wymagania, jakie mamy. Baseny, place zabaw, jacuzzi to wszystko tam jest w cenie. Nie mogę się już doczekać wakacyjnego wyjazdu.

Deffik

Posty: 19

 
Jeśli chcecie wynająć apartament w Kołobrzegu to tutaj https://apartamenty.kolobrzeg.pl jest super oferta. Mają do wyboru kilka lokalizacji, dlatego czy to blisko czy daleko od morza to się coś znajdzie ciekawego.

980000

Posty: 2

 
Kocham polskie morze, a tym niezwyklej Kołobrzeg. Polecam wszystkim odnalezienie apartamentów blisko morza, a nawet i dalej. Nie m to znaczenia, albowiem istotne żeby w ogóle być tam nad morzem. Dla zdrowia nie odszukacie lepszego miejsca. Zawsze chętnie tam wracam.

codePerformance

Posty: 15

 
Nie lubię polskiego morza także nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

Acclaim

Posty: 8

 
Mnie apartamenty jakoś średnio pasują. Wolę domki blisko morza. Wtedy bardziej czuje się ten nadmorski klimat. Wiem ze apartamenty są tanie i komfortowe, dlatego powstaje ich coraz więcej w całym Kołobrzegu.

DiD3K

Posty: 16

 
Bywam w Kołobrzegu i dla mnie plaże są super. Niesłychanie szerokie i piaszczyste. Woda jak to nad morzem nikt raczej się cudów nie spodziewać. Jeśli chodzi o noclegi to dla mnie apartamenty to najlepsza opcja i zawsze rezerwuje je ze sporym wyprzedzeniem poprzez Internet.

Rico

Posty: 5

 
My raz korzystamy z apartamentów, a raz z domków. Kierujemy się ceną i jeśli gdzieś znajdujemy coś, co spełnia nasze wymagania to szybko to rezerwujemy. Wiemy dokładnie, kiedy mamy urlop, dlatego nawet pół roku wcześniej robimy rezerwacje. Na pogodę nie zwracamy uwagi, bo to nigdy się nie trafi tak jak się chce.

dermert

Posty: 4