picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

hotele w cichej okolicy Murzasichle

hotele w cichej okolicy Murzasichle

Hej! Macie może jakąś stałą bazę wypadową w górach? Interesują mnie noclegi w pobliżu Zakopanego! Podzielcie się jakimiś sprawdzonymi namiarami!

zenio30

Posty: 8

 
Poszukaj w Internecie pensjonatów w Murzasichle. To piękne miejsce położone zaledwie klika kilometrów od Zakopanego, w którym możesz spokojnie zatrzymać się podczas wypadu na narty. Ja zazwyczaj zatrzymuje się w urokliwych pensjonatach i jestem zawsze zadowolony.

beata77

Posty: 8

 
W zeszłym roku podczas weekendowego wypadu w góry zatrzymaliśmy się w Murzasichle w pensjonacie „Giewont”. Za atrakcyjną cenę mieliśmy do dyspozycji pokój dwuosobowy z łazienką i dobrym wyposażeniem. Bonusem było bardzo smaczne wyżywienie na miejscu. Polecam!

Franko99

Posty: 8

 
A może spróbujcie znaleźć noclegi w Murzasichle? To niewielki górski kurort położony w odległości około siedmiu kilometrów od Zakopanego, w którym można wynająć naprawdę fajne pokoiki w klimatycznych pensjonatach. Moim zdaniem warto tam się zatrzymać chociażby ze względu na atrakcyjną cenę.

TomekK

Posty: 17

 
Poprzeglądaj oferty noclegów z Murzasichle. To moim zdaniem jedna lepszych baz wypadowych w górach. Wszędzie blisko i można znaleźć naprawdę fajne miejsca noclegowe po konkurencyjnej cenie. Ja najczęściej zatrzymuje się z rodzinką w pensjonacie „Angelika” i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Dosti

Posty: 30

 
Ja też uważam, że lepiej znaleźć miejsce noclegowe nie w samym Zakopanym ale w jego okolicy. Polecam urokliwe Murzasichle, które odwiedziliśmy w zeszłym roku. Mieszkaliśmy w jednym z tamtejszych pensjonatów i byliśmy bardzo zadowoleni. Oprócz dobrze wyposażonego pokoju mieliśmy pełne wyżywienie co w przypadku rodzinnego wyjazdu jest super rozwiązaniem.

Wraczki333

Posty: 23

 
A widziałeś tę ofertę giewont-zakopane.pl?. Pensjonaty z pokojami za dobrą cenę w Murzasichle to moim zdaniem super rozwiązanie na wypad w Góry. Wszędzie blisko a na miejscu nie tylko wyciągi narciarskie ale wiele atrakcji. Ja skorzystałem z rodziną w zeszłym roku z tej oferty i byliśmy bardzo zadowoleni dlatego gorąco polecam!

GGregbard

Posty: 14

 
Moja górska baza noclegowa już od kilku lat to Murzasichle! Polecam każdemu! Miejscowość położona tuż obok Zakopanego z własnymi wyciągami narciarskimi i wieloma atrakcjami, w której noclegi oferuje wiele hoteli i pensjonatów.

kk1111

Posty: 32