picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Hej. Mam pytanie trochę w imieniu mojego męża. Co polecacie na problemy seksualne? Chodzi mi zwłaszcza o problemy z erekcją? Można to jakoś naturalnie leczyć, są jakieś preparaty bardziej naturalne, które mogłyby coś pomóc? On do lekarza nie chce pójść i nie potrafię go namówić.

labuh

Posty: 7

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

sgm56

Posty: 23

 
Mam swoje problemy ale nie aż takie żeby jakieś leki kupować czy inne środki. Póki co staram sobie radzić w ten sposób, że proszę żonę o masaż, biorę relaksującą kąpiel przed, słucham muzyski i to mnie nastraja dobrze do seksu.

codePerformance

Posty: 14

 
Nie przychodzi mi do głowy teraz żadnej środek, ale akurat mam żonę farmaceutkę, więc może ona będzie lepiej zorientowana to coś by poleciła, albo chociaż powiedziała na co zwracać uwagę na jakie składniki patrzeć przede wszystkim.

123doer

Posty: 9

 
Faktycznie ten seks jeśli chodzi o mnie i moją partnerkę to mógłby trwac momentami trochę dłużej. Dużo zależy od dnia, są takie dni że mam moc i mogę faktycznie długo, ale są takie że wystarczy 5 minut i jest po zabawie.

Grabow12

Posty: 7

 
Jak na razie jeszcze żadnych suplementów na lepszy seks nie stosowałem ale pewnie przyjdzie taki czas że sam będę się za czymś rozglądał. Póki co wszystko działa jak należy, aż za bardzo...tylko chwilowo dziewczyny mi brakuje do pełni szczęścia :P

Klakier

Posty: 9

 
Ja to jestem zdania że ma się co wstydzić stosować jakiś tabletek czy maści, wstyd to jest bardziej że się nic ze swoim problemem nie robi i tylko oczekuje od swojej kobiety że tak czy siak będzie zadowolona.

namok

Posty: 9

 
Zdecydowałem się trochę sobię pomóc ostatnio i kupiłem Dr penigreat, to jest taka jakby maść żel, jak zwał tak zwał. W każdym razie mogę po tym dłużej się kochać i też odczucia są lepsze – dla mnie i dla mojej dziewczyny. Już pomijam to jak bardzo pozytywnie taka większa pewność co do „tych spraw” przekłada się na lepszą psychikę itp.

Klara323

Posty: 7

 
Mam na oku jeden preparat który ma niby poprawić rozmiar i sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. To znalazłem przez internet akurat, więc wiadomo, że trzeba jednak trochę zachować ostrożność co do opinii ludzi ale jednak wszystko wygląda dość wiarygodnie i skład jest naturalny, nie budzi moich podejrzeń.

tigra32

Posty: 16