picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep z suplementami

Sklep z suplementami

Cześć, czy często zmieniacie plan treningowy? Mam ostatnio problem ze stagnacją. Nigdy dotychczas nie brałem suplementów diety dla sportowców, bo uważałem, że nie są mi potrzebne, ale to powoli się zmienia. Od czego waszym zdaniem w ogóle zacząć przygodę z suplementacją?

englandrm

Posty: 5

 
Jak bierzesz dużo suplementów diety to opłaca się w https://musclepower.pl/ , bo masz mnóstwo rabatów ilościowych, w tym bezpłatną przesyłkę od 400 złotych, a bardzo bezpiecznie podchodzą do pakowania. Nigdy mi się nie zdarzyło u nich otwarte, czy jakieś uszkodzone opakowanie, czego nie mogę powiedzieć o konkurencji.

Lupusx

Posty: 11

 
Warto w pakietach brać suplementy, bo konkurencja wśród producentów jest ogromna. Ogólnie w ostatnich latach zaczęli producenci bardziej słuchać konsumentów, sportowców. Nie ma też takiej nachalnej reklamy branży. Bardzo spoko.

klimnny6

Posty: 12

 
Też myślę, że powinieneś na początku zacząć od minerałów, witamin. Później białko, bo zawsze spoko. Nie przedawkujesz nigdy, bo nadwyżkę i tak wysikasz, więc bez ryzyka praktycznie.

propek1

Posty: 8

 
Nikt nie ma idealnej diety, nie w takim świecie, w jakim żyjemy, więc bez suplementów trening to właściwie mało ci da. Po dwóch latach będziesz na poziomie siły 20% może większym. A z suplementami spokojnie o 50%. Sam to przerabiałem, więc wiem, co mówię.

Oct714

Posty: 12

 
Nie używaj nigdy jednego suplementu, jednego producenta, tylko raz na pół roku, albo i częściej wymieniaj. Ciało potrafi się niestety do składu przyzwyczaić, a później znowu stagancja.

Posty: 9

 
Sprawdź też, czy suplement ma dobre oceny na forach kulturystycznych, bo to mega ważne. Ogólnie jest kilku w Polsce sprawdzonych producentów, którzy od lat szanują klientów.

Sewerynus

Posty: 16

 
Aminokwasy to jest normalnie bajka, jak intensywnie trenujesz. Teraz mogę nawet dwa treningi dziennie zrobić bez większych strat motywacji. Często w weekendy robię dodatkowe tury i przyznam, że bez aminokwasów sobie nie wyobrażam treningu.

Alexxisss

Posty: 34