picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Cześć. Coś używacie w ramach wspomagania przed seksem? Może są jakieś dobre owoce czy warzywa które warto zjeść, jakieś zioła sobie zaparzyć, albo suplementy, żeby potem już w łóżku wszystko funkcjonowało na dobrym poziomie?

TomekK

Posty: 6

 
Nie mam pomysłow co do takich preparatów wspomagających ale na pewno są takie rzeczy. Teraz są już tabletki na wszystko – na nerwy, na sen, na sex, na ból głowy, na ból ręki, tabletka na apetyt, na to żeby za dużo nie jeść, na to żeby nie palić...czasy tabletek.

Augustynnn

Posty: 3

 
W telewizji to się roi teraz od reklam różnych magicznych środków na lepszy seks, sam nie wiem co mam o tym myśleć. Czy jeśli tabletki są sprzedawane bez recepty to mogą coś pomóc w ogóle?

mimuś00

Posty: 9

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

xacax

Posty: 6

 
Mogę polecić tabletki dr Penigreat przede wszystkim są naturalne, w składzie masz głównie zioła, takie jak żeń szeń, także nie szprycuje się tutaj człowiek jakąś chemią o niewiadomych skutkach ubocznych. Jedna tabletka dziennie wystarczy, nie trzeba brać więcej.

Yuri20

Posty: 9

 
Trzeba na pewno czytać etykiety tych suplementów poprawiających libido, czy tam nawet rozmiar. Od tego wszystko zależy. Jeśli w składzie są substancje niewiadomego pochodzenia, albo jakieś placebo które na nic nie wpływa to wiadomo, że takie tabsy dużo nie pomogą.

animach

Posty: 8

 
Ja to jestem zdania że liczy się zawsze przede wszystkim technika i atmosfera a dopiero w dalszej kolejności rozmiar :] ale wiadomo, że jednak te cm się przydają i nie ma co mówić że nie mają w ogóle znaczenia.

labuh

Posty: 7