picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie można kupić prohormony ?

Gdzie można kupić prohormony ?

Hej, jak znacie jakieś rzetelne źródło prohormonów, dajcie znać, dzięki, dość zależy mi na czasie.

Worms

Posty: 8

 
Jak potrzebujesz zaufanego miejsca z pro hormonami sklepu online polecam ten https://eprohormony.pl. Sprawdzony, środki skutkują, jeśli chodzi o wysyłkę nie zwlekają, jest całkiem ok. Mnie pasuje, nawet zmieniłem dotychczasowe miejsce zaopatrzenia :)

mokwas

Posty: 27

 
Najważniejsza wam powiem jest osłona, żeby nie spaść z deszczu pod rynnę. Jestem już po takim cyklu prohormonami i dobrze się czuję. Lecz kupowałem razem z osłoną na wątrobę. Wiem, że nie jest bezpiecznie bez takiej ochrony. A generalnie tak są skuteczne, lecz jak do każdej sprawy trzeba podejść z rozwagą.

humer56

Posty: 5

 
Zacząłbym cykl, lecz mam obawy o te skutki uboczne o których tyle się mówi odnośnie prohormonów. Myślałem już skonsultować się z kimś faktycznie kto się zna, jakiś doktor i te sprawy, lecz chyba nie będę. Może właśnie ze sklepu ktoś.

Mnicho56

Posty: 20

 
Popieram, bo sam stosuję pro hormony i nie uważam, że mi szkodzą, dobrze się po nich czuję i raczej nie robiłbym ze stosowania ph takich

Klarka

Posty: 40

 
Okrutnie się zastanawiam, mam dylemat czy tak czy nie:) Najgorzej, iż o pro hormonach mówi się faktycznie różnie i można mieć problem, żeby podjąć najlepszą decyzję dla siebie. Na razie trenuję bez niczego.

Laleczk23

Posty: 10

 
No ja wciąż szukam najlepszych pro hormonów i już się w ofertach zdążyłem pogubić, że już najmniejsze rozeznanie straciłem, jak pomożecie, będzie ok.

Acclaim

Posty: 10

 
Najważniejsza wam powiem jest osłona, żeby nie spaść z deszczu pod rynnę. Jestem już po takim cyklu prohormonami i dobrze się czuję. Ale kupowałem razem z osłoną na wątrobę. Wiem, że nie jest bezpiecznie bez takiej ochrony. A ogólnie tak są skuteczne, ale jak do każdej sprawy trzeba podejść z rozwagą.

xacax

Posty: 17

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o dobre prohormony i sklep. W sumie w każdym można znaleźć ich ofertę, ale warto sobie wcześniej o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na wyborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

grzes3345

Posty: 12

 
U mnie się sprawdziły więc mogę konkretnie powiedzieć, iż pro hormony działają, natomiast na pewno muszą być z dobrego źródła. Wtedy jest rzeczywiście ok.

R1P

Posty: 17