picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Suplementy diety humavit

Suplementy diety humavit

Cześć. Szukam dobrej jakości suplementów diety dla diabetyka. Coś konkretnego stosujecie? Jest trochę teraz producentów takich preparatów i wolałabym kupić coś z polecenia niż tak testować zupełnie w ciemno...

labuh

Posty: 6

 
Ogólnie to najlepiej by było żeby wszystkie mikroelementy dostarczać w pożywieniu ale wiadomo że czasami się nie da, poza tym teraz żyjemy w takim tempie że wypłukujemy dość dużo choćby magnezu czy wapnia na co dzień i trzeba to uzupełniać jakoś extra.

michaś34

Posty: 11

 
Ja znam najlepszy suplement na odchudzanie na świecie. Uwaga, mówię – mniej jeść! ;-) A do tego to trzeba mieć mocną głowę i jak człowiek sobie postanowi to nie tknie niezdrowego jedzenia choćby nie wiem co się działo.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Teraz to w ogóle dużo ludzi cierpi na problemy z układem pokarmowym. Prawda jest taka że mało kto je zdrowo, raczej w większości przypadków faszerujemy się wysoce przetworzonym jedzeniem co ma potem wpływ na stan żołądka, jelit...a jesteś tym co jesz...taka prawda.

bruklin187

Posty: 12

 
Na lepszą cerę by mi się coś na pewno przydało. Inna sprawa że też lata robią swoje i już mam skórę dużo mniej elastyczną niż kiedyś...co na to stosować, kolagen jakiś?

StaryChemik

Posty: 11

 
Wolę więcej doplacić za preparat ale mieć pewność że faktycznie jakoś odczuję in plus taką suplementację niż kupić coś po taniości, faszerować się dziesięcioma tabletkami dziennie i nie widzieć żadnych zmian.

Miki

Posty: 4

 
Kiedyś miałam trochę manię na punkcie suplementów, teraz wystopowałam troszkę z tym wszystkim. Biorę tylko wapń i ostatnio zaczęłam też ten zielony jęczmień jeść, fajna sprawa, czuję się po nim dużo lepiej.

ur-0004

Posty: 5

 
Dla mnie duża zaletą suplementów różnego typu jest cena :) raczej są to tanie preparaty, najczęściej wystarczy brać jedną tabletkę dziennie – tak miałam choćby jak biotynę sobie uzupełniałam jakiś czas temu.

EKO-Chatka

Posty: 6

 
Na stronie humavit.pl masz duży wybór dobrych jakościowo suplementow. W zasadzie mają wszystko od rzeczy na zdrowsze i mocniejsze włosy po preparaty poprawiające metabolizm i pracę wątroby. Ja jestem od dłuższego czasu na ich spirulinie i świetnie mi się sprawdza, w końcu mam suplement po którym widze i czuję efekty...a nie tylko placebo.

waleria

Posty: 10

 
Moja babcia to ma dużo różnych suplementów nakupowanych, herbatki ziołowe też sobie parzy po kilka razy dziennie. Ona tylko medycyna naturalna i niczemu innemu nie ufa.

audi80

Posty: 9