picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy można szybko schudnąć z 5kg ?

Czy można szybko schudnąć z 5kg ?

Witam. Czy możecie poradzić mi jak szybko schudnąć 5 kg? Zależy mi na sprawdzonych radach :)

alxiss

Posty: 8

 
Mój odwieczny problem stanowiło znalezienie dobrego suplementu, który zahamowałby uczucie głodu. Ostatecznie sprawdziła się zielona kawa, która nie ma kofeiny.

labuh

Posty: 9

 
Uważam, iż zielona kawa to znakomity wstęp do rozpoczęcia odchudzania. Sprawdziła się ona zarówno w moim wypadku, jak i moich znajomych. Wszyscy chwalą sobie szanse tego suplementu. Kolega przede wszystkim ceni sobie fakt obniżenia ciśnienia krwi.

Pamooko

Posty: 22

 
Przedmiotem wielu dyskusji moich koleżanek było to jak schudnąć z nóg. Wydaje mi się, że nie ma w 100% skutecznej recepty jak to zrobić. Osobiście polecałaby po prostu ukierunkowane na to ćwiczenia fizyczne.

czesławek

Posty: 10

 
Jak schudnąć bez diety pytałem niedawno jednego z kolegów, który wydawałoby mi się, że zna się na temacie. W rzeczywistości polecił mi tylko plan treningowy na siłowni. Tu odnalazłem więcej interesujących informacji.

Acclaim

Posty: 12

 
Szczerze mówiąc jak szybko schudnąć 5 kg dowiedziałem się z tej strony: http://mockawy.pl. Oprócz tego udało mi się za jej pośrednictwem złożyć zamówienie na stosowny suplement, jakiego skuteczność oceniam niesłychanie wysoko. Wydaje mi się, iż powinniście tam zajrzeć.

yarofe

Posty: 5

 
Moje najwyższe uznanie ma zielona kawa na odchudzanie, jaką zakupiłam po raz pierwszy kilka tygodni temu. Już po kilku dniach zaczęłam czuć się zdecydowanie lepiej. Mało tego spada moja waga, więc wszystko odbywa się zgodnie z informacjami producenta.

trybgon77

Posty: 10