picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Koszulka na siłownie

Koszulka na siłownie

Witam. Zastanawiam się nad tym, jaką koszulkę na siłownię wybrać?

Jesteście w stanie coś polecić?

Miki

Posty: 13

 
Trudno powiedzieć, które suplementy będą wymienione w Twoim przypadku, bo nie podałeś zbyt dużo informacji pomiędzy innymi o swoim stażu na siłowni. Chcąc uzyskać porady o suplementach powinieneś przede wszystkim podać swój wzrost, wagę, staż na siłowni, a zarówno fakt czy posiadasz dopracowaną dietę.

Fogulec

Posty: 39

 
Podjąłeś dość interesujący temat, bo powiększanie masy mięśniowej to priorytet niezmiernie wielu początkujących ludzi, które odwiedzają siłownię. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, iż przede wszystkim należy skupić się na jakości, bo kiepska masa to nic dobrego.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Bardzo fajnie, że oto zapytałeś, bo preparaty na erekcję były kilka tygodni temu przedmiotem mojego zainteresowania. Analizowałem opinie na temat poszczególnych preparatów, ale nie znalazłem nic negatywnego na temat poszczególnych produktów.

Ostatecznie dokonałem zakupu, więc i Ty możesz zaryzykować, bowiem być może okaże się, że warto.

Bialy_Wilk

Posty: 26

 
Nie ma co ukrywać, że preparat na erekcję staje się coraz popularniejszym produktem wybieranym przez sporo mężczyzn. To naturalna kolej rzeczy, więc Twoje pytanie o taki produkt jest jak najniezwyklej na miejscu. Moim zdaniem powinieneś poszukać opinii o poszczególnych produktach. Ja póki co nie miałem konieczności ich testowania.

Nemirr56

Posty: 33

 
Dawno temu jako początkujący podjąłem się zwiększenia swojej masy mięśniowej. Wydawało mi się, że przede wszystkim w grę wchodzi więcej jedzenia, a dodatkowo kupiłem sobie gainera.

Efekt był rzecz jasna kiepski, bo nie miałem dobrej diety i tylko zalałem się tłuszczem, który później z trudem spaliłem. Na masę polecam białko do uzupełnienia diety: http://najlepszesuple.pl/-activlab-aminokwasy/89-aminokwasy-bcaa-infinity-mega-nowosc.html.

Oct714

Posty: 20

 
Hejka. W sumie nie mam pojęcia czy koszulka na siłownię powinna być Twoim priorytetem. Najważniejsze jest to, aby nie ograniczała Twoich ruchów i abyś wykonywał prawidłowo ćwiczenia.

Wiadomo, że w każdej się mocno spocisz, bo w przeciwnym wypadku trening pójdzie na marne. Przemyśl moje słowa.

Acclaim

Posty: 12

 
Większość młodzieży marzy o tym, aby mieć większe mięśnie, ale nie chcieliby włożyć zbyt wiele pracy w zrealizowanie takiego celu. Wbrew pozorom wymaga to 1-1,5 godziny dziennie, podczas których zadbamy o przygotowanie zdrowych posiłków zgodnie z naszym planem, a także zrealizowanie treningu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.

Oct714

Posty: 17

 
W sumie macie rację, że koszulka na siłownię nie jest taka ważna, a istotne, aby była tylko bawełniana, więc przepuszczała powietrze. Nieraz jakiś fajny motywacyjny nadruk nie zaszkodzi, z czym się akurat chyba zgodzicie, bowiem sam taki posiadam.

GGregbard

Posty: 14

 
Świetnym pomysłem jest zastosowanie suplementów, natomiast dopiero wtedy, gdy sam nie będziesz dostrzegał progresu podczas ćwiczeń. Na początku będziesz mógł prędko dokładać ciężary na siłowni, a potem stanie to w miejscu. Wówczas zastosuj suplementy, polecam :)

Grochu

Posty: 24