picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odżywki na masę

odżywki na masę

Cześć. Zacząłem się dopiero od niedawna bawić w siłownię, trenuję dopiero drugi miesiąc i myślę już coraz poważniej nad jakąś sensowną suplementacją. Co polecacie, co sami używacie?

micko

Posty: 13

 
Witam. Mam kilku znajomych na osiedlu, którzy poważnie urośli w ostatnim czasie. Ale oni to mają kasę na suplementy, bo co jak co, ale generalnie odżywki kosztują, a jak chce się efektu to trzeba je brać regularnie, a nie raz na ruski rok.

chchiyan

Posty: 24

 
Mam zamiar się zabrać za siebie i już sobie nawet karnet do siłowni wykupiłem. Zobaczymy czy mi wytrwałości starczy. Zaczynam od przyszłego tygodnia, także 3majcie kciuki!

Różyczka

Posty: 24

 
Odżywki odżywkami, ale też jak ktoś robi trening mocno tlenowy to nie wydaje mi się, żeby zrobił super masę. Dużo osób po prostu źle trenuje, źle dobiera plany treningowe. Tu jest problem.

Sarenka

Posty: 12

 
Sam jestem ciekawe ile masy można zdobyć w ciągu miesiąca na dobrej odżywce. Jakie macie wyniki? Czy 4 kg to dużo, mało?

Nan3k

Posty: 20

 
Mam znajomego, który mógłby załatwić trochę nielegalnego dopingu...koleś ma kontakty na wschodzie. Nawet przez chwilę się nad tym zastanawiałem, ale koniec końców chyba zmądrzałem i dałem sobie z tym spokój.

kdeel32

Posty: 24

 
Niedawno sobie zamówiłem dietetyka, żeby mi plan żywienia na przyrost masy stworzył i powiem, że faktycznie jakieś tam efekty to dało, ale na kolana nie powala. ;/

mirekp2005

Posty: 12

 
Faktem jest, że odżywek nie brakuje, zwłaszcza tych na masę. Ja ostatnio mam zakończoną suplementację Somatodrolem, pierwszy raz to brałem i efekty są mega zadowalające. W końcu „urosłem” ;] O działaniu jest wszystko zawarte w artykule na stronie http://preparat.eu. Ja dodam tylko od siebie, że brałem 3 miechy i jest plus 8 kg mięśnia, a w moim przypadku to bardzo dużo.

tajWoj

Posty: 17

 
Mam znajomka, który ostatnio dość mocno przybrał na masie. Sam jestem ciekawe co on takiego sobie załadował, że aż taki efekt. Pogadam i się dowiem.

fuey

Posty: 18