picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Na masę mięśniową

Na masę mięśniową

Co jest w tej chwili najlepsze na masę mięśniową (chodzi mi oczywiście o jej przyrost)?

Czekam na polecenia!

elusia

Posty: 6

 
W diecie korzystnej dla rozwoju masy mięśniowej poleca się m.in. ryby, jakie dostarczają kwasów tłuszczowych. Tak więc nie tylko suplementy, niemniej jednak również zdrowe odżywianie!

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Do zwiększania masy mięśniowej trzeba się przygotować, myśląc racjonalnie, a nie tylko o jak najszybszym efekcie, bo zazwyczaj taki system działa na naszą szkodę.

ekjynio

Posty: 26

 
Oprócz ryb warto zainteresować się starym, poczciwym kurczakiem. Bardzo dobrze pomaga on w ćwiczeniach na masę mięśniową, gdyż dostarcza organizmowi sporo Biała, a mało tłuszczu.

kdeel32

Posty: 24

 
Do wytworzenia masy mięśniowej niezbędne są w zasadzie tylko trzy elementy: intensywny trening, dopasowana do ciebie dieta oraz współczesne, niegroźne dla zdrowia suplementy.

grzes3345

Posty: 13

 
Jeśli nie widać specjalnie skutków treningów na masę mięśniową to warto zwiększyć kaloryczność żywności. No i można rozejrzeć się za suplementami http://terminatory.pl

Dax90

Posty: 13

 
Dietę trzeba dopasować do każdej osoby, organizmy przecież się różnią. Opłaca się wobec tego zainwestować w badania lekarskie i wizytę u dietetyka. Najgorzej eksperymentować samemu, może to przynieść odwrotne skutki od zamierzonych i zamiast masy mięśniowej, będzie flak.

TomekK

Posty: 14

 
Jeżeli dopiero się zaczyna, to rzeczywiście dobre efekty z masą mięśniową osiągnie się bez wspomagaczy. Istotne by opracować sobie konkretną dietę i ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu, a nie 6 jak niektórzy maniacy.

gregcie@

Posty: 16

 
Ludzie popełniają wiele błędów w komponowaniu swojej diety, która ma być pomocna przy rozwoju masy mięśniowej. Są niekonsekwentni, jedzą nieregularnie, przestają liczyć kalorie. To wszystko raczej nie pomaga w treningach.

Pendrzeec

Posty: 17

 
Od siebie zdecydowanie polecam Ci skupienie się przede wszystkim na zjadaniu pełnowartościowych posiłków o regularnych porach.

Laleczk23

Posty: 23