picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep odżywki

Sklep odżywki

Hej, szukam sklepu z odżywkami. Chodzi mi o taki, który jest już na rynku od lat, sprawdzony.

Pozdrawiam i dzięki.

dobryjoy

Posty: 12

 
Koszulki idealne na siłownie można znaleźć na tej stronie http://najlepszesuple.pl/626-koszulki-idealne-na-silownie-.html. To bardzo dobrze wyposażony sklep. Mają wszystkie odżywki, suplementy i inne wspomagacze do treningów i pełno akcesoriów. W cenach jest dobrze, są też promocje. Jest w czym wybierać.

lange33

Posty: 22

 
Witam, w tym sklepie zaopatruję się w tanie odżywki. Zaczęłam biegać i traktuję to niezwykle poważnie. Dzięki takiej suplementacji podnoszę sobie poprzeczki. To pomaga, nie zawsze je się tak jak powinno.

E-GOista

Posty: 15

 
Biorę Meta Anabolon od pół roku. Nie mam żadnych skutków ubocznych, wszystko jest ok i przede wszystkim skutecznie działa, jest legalnym METANABOLEM, także nie ma obaw, żeby go sobie włączyć.

Robuś

Posty: 21

 
Wiadomo, że chudzina nie nadrobi kanapkami, natomiast tak czy inaczej nie da rady na siłowni. Jak się chociaż raz poszło i zobaczyło to można mieć pewne zdanie na ten temat. Zawsze śmieszyły mnie takie osoby, co przychodzą na siłkę bez żadnej wiedzy, celu, a od suplementów i odżywek chcą stronić. Potem jednakże zmieniają zdanie, natomiast są i tacy, co rezygnują.

micko

Posty: 16

 
Właśnie mam cel zacząć brać 7 Nutrition HCL. Skorzystam ze sklepu, który proponujecie na forum. Widzę, że ceny mają całkiem do rzeczy, widziałem też jakieś promocje. Czytałem o nutrition sporo informacji i taką podjąłem decyzję. Mam nadzieję, że z nim mi się uda.

MisiekKce

Posty: 8

 
Takie Manto Kimono do Jiu Jitsu troszkę kosztuje. Można je może zdobyć w ramach promocji, trzeba szukać w sklepach internetowych. Albowiem naprawdę chodzi o to by takie kimono było bardzo dobrze wykonane.

Pamooko

Posty: 12

 
Do redukcji tłuszczu potrzebny jest dobry metabolizm. Można go jednak nakręcić jakimś preparatem wspomagającym typu spalacze tłuszczu. Fachowej wiedzy nie udzielam, nie mam do tego uprawnień, he he

Penio

Posty: 30

 
Ja kupiłam sobie Activlab Carnitine 3, zaczęłam regularne treningi i naprawdę widać, iż się udaje. Zgubiłam już 3 kilogramy, co kiedyś było dla mnie nie możliwe. Zresztą teraz bardzo dobrze się czuję. Polecam.

Hihi_WWW

Posty: 16