picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Łóżko rehabilitacyjne - Zapraszamy!

[Oferta] Łóżko rehabilitacyjne - Zapraszamy!

Nasza firma zaprasza do siebie osoby, jakie opiekują się chorymi wymagającymi leżenia. My oferujemy nowomodne łóżka rehabilitacyjne, jakie są bardzo dobrze wyposażone. Wiemy, iż opieka nas chorymi to uciążliwa praca, wobec tego staramy się pomagać swoim klientom. My zajmujemy się dowozem i wnoszeniem łóżka szpitalnego do domu czy mieszkania. Jeśli ktoś nie wie jak korzystać z łóżka i pilota, jaki jest do niego załączony to my powiemy jak to robić.

Szkolimy takie osoby i odpowiadamy na wszystkie pytania. W naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych mamy najkorzystniejsze ceny na całym rynku. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty. Można nas odnaleźć na stronie internetowej https://wypozyczalnialozekslask.pl. dbamy o dobro ludzi, jakie potrzebują rehabilitacji. Wybierając naszą ofertę każdy, kto opiekuje się osobami leżącymi będzie miał prościej. Łóżka można ustawić na dowolną wysokość.

Można również sterować kątem nachylenia części tułowia i podnóżka. Wybierając naszą ofertę wybieracie komfortowe łóżka medyczne.

śitowiec4

Posty: 5

 

Złoty

Posty: 14