picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Warsztat - Gdynia

[Oferta] Warsztat - GdyniaW naszym warsztacie samochodowym proponuje najwyższej klasy usługi dopasowane do potrzeb klienta. Zajmujemy się holowaniem pojazdów do naszego warsztatu gdzie mechanicy sprawdzą, co jest uszkodzone i czy da się to naprawić? Jeżeli konieczne są usługi blacharskie to nasi specjaliści chętnie pomogą każdemu klientowi. Wymienimy elementy na nowe albo postaramy się naprawić te, które są uszkodzone.

Na końcu nasz niezwykle wykwalifikowany lakiernik dobierze barwa i pomaluje wszystkie elementy. Korzystamy ze własnej wiedzy i doświadczenie, a pozyskanie ich zajęło nam dużo lat. Naprawiamy wszystkie marki i modele. Gwarantujemy takie usługi, jakie zapewnią naszemu klientowi pełne zadowolenie.

Na stronie https://autodobrucki.pl znajduje się nasza pełna oferta. Klient, który skorzysta z naszej oferty i któremu nie uda się szybko naprawić pojazdu może sięgnąć z auta zastępczego. My jesteśmy na wszystko niezwykle dobrze przygotowani. Nic nas nie zaskoczy, albowiem naprawiamy samochody w każdym stanie technicznym.

sertus

Posty: 1

 

Klaudi

Posty: 24