picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Wywóz szamba

[Oferta] Wywóz szambaNasza firma proponuje profesjonalne usługi związane z wywożeniem szamba. Posiadamy wozy, jakie przyjadą niesłychanie szybko na miejsce i oczyszczą szambo z nieczystości. Jeżeli trzeba będzie udrożnić rury to my się tym również zajmiemy. Jesteśmy firmom, która na wszystko jest przygotowana. Jeżeli klient do nas zadzwoni i powie, co się dzieje to przyjedziemy na miejsce ze sprzętem do udrażniania i czyszczenia kanalizacji.

Na co dzień korzystamy z techniki hydrodynamicznej. Polega to na wtłaczaniu w rury wody pod niesłychanie dużym ciśnieniem. Nie trzeba używać żadnych środków chemicznych, aby osiągnąć najlepsze efekty. Zajmujemy się również czyszczeniem studni rewizyjnych czy separatorów. Więcej informacji o naszej ofercie odnajdziecie na https://pys-trans.pl. pomożemy każdemu klientowi rozwiązać kłopot z szambem. Przyjedziemy do domu jak i do firmy.

Zawsze jesteśmy niesłychanie pomocni. Działamy od lat i posiadamy niesłychanie wielkie doświadczenie, co pozwala nam na wykonywanie swoich obowiązków jeszcze dokładniej.

wieszdo87

Posty: 2

 

eryczek

Posty: 11