picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[OFERTA] Radca prawny - Zielona Góra

[OFERTA] Radca prawny - Zielona GóraNasza Kancelaria Radcy Prawnego - Ewa Wiszniewska świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, handlowego, gospodarczego i prawa zamówień publicznych. Swoją kompleksową usługę chcemy zaoferować podmiotom gospodarczym, jak i klientom indywidualnym. Nasz radca prawny jest w stanie udzielić wam porad prawnych, a także podjąć słuszną decyzję w dalszym postępowaniu.

Prawnik w naszej kancelarii jest w stanie sporządzi dla Państwa, należyte dokumenty, a także przeprowadzić korespondencję z stosownymi instytucjami. Nasz dobry adwokat jest w stanie godnie i na wysokim poziomie reprezentować Państwa w sądzie, jak i w przeróżnych urzędach. Naszym celem jest zapewnić wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa, a także wskazać najlepszą drogę wyjścia z kłopotów.

Możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych poprzez nas usług. Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii w Zielonej Górze na porady prawne, a także na naszą stronę internetową w celu poznania całej oferty https://kancelaria-wiszniewska.pl.

duduś33

Posty: 1

 

Wariat

Posty: 3