picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Epilacja laserowa w Szczecinie

[Oferta] Epilacja laserowa w SzczecinieNasza OLIMEDICA CENTRUM MEDYCZNE Szczecin powstało z myślą o wszystkich osobach, jakie zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi. Dodatkowo Pani, jak im Panowie mogą sięgnąć u nas z zabiegów medycyny estetycznej. Oferujemy konsultacje i badania z dziedziny ortopedii i laryngologii, a zarówno leczenie otyłości. Prowadzimy wysokiej jakości konsultacje i zabiegi.

U nas możesz liczyć na pomoc w przypadku diagnostyki i leczenia bezdechu. Nasze usługi skierowane są dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby chętne, jakie chcą zadbać nie tylko o zdrowie, lecz również i o wygląd. U nas możesz zrobić depilację laserową, jaka polega na zlikwidowaniu owłosienia.

W naszej ofercie można również znaleźć fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, powiększanie ust kwasem hialuronowym, botoks, jak i mezoterapię igłową twarzy. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową https://olimedica.pl, na której zawarta jest cała nasza oferta. Zachęcamy do korzystania z konsultacji i zabiegów medycyny estetycznej.

Facio

Posty: 1

 

Iunae_Milt

Posty: 13