picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Pompy ciepła - Warszawa

[Oferta] Pompy ciepła - WarszawaNasza firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem usługi z zakresu nowoczesnych systemów opartych na pompach ciepła, instalacjach ogrzewania i chłodzenia podłogowego, systemów rekuperacji. Zapewniamy wsparcie techniczne, a także dobór odpowiednich urządzeń dla klientów indywidualnych oraz firm. Nasza firma montuje i serwisuje gruntowe i powietrzne pompy ciepła. Oferujemy fachową obsługę z zakresu doboru, montażu i serwisu pomp ciepła.

Instalujemy pompy ciepła renomowanych producentów, takich jak: Stiebel Eltron, Daikin, Panasonic, Vaillant i wiele innych. Zakres swoich usług oferujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm deweloperskich, biur, hal i obiektów przemysłowych. Gwarantujemy wykonanie projektu, instalacje oraz serwis gwarancyjny na wysokim poziomie. Mamy wieloletnie doświadczenie, a także wiedzę w zakresie techniki grzewczej i instalacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://pompyciepla24.pl, a także do kontaktu klientów z Warszawy i okolic. Wycena, pomoc techniczna i dojazd na budowę świadczymy bezpłatnie.

transerwis

Posty: 2

 

Nowa

Posty: 3