picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Fotografia ślubna - Zielona Góra

[Oferta] Fotografia ślubna - Zielona GóraWszystkie osoby, jakie interesuje doświadczona fotografia ślubna zapraszam do siebie. Jestem osobom, jaka ma niezwykle wielkie doświadczenie w robieniu fotografii, dlatego wykonam je tak, aby każda osoba była zadowolona. Dla mnie fotografia weselna i ślubna to wielka pasja. Wkładam w to całe swoje serce, albowiem wiem, że dla moich klientów są to niezwykle wyjątkowe chwile.

Działam na terenie miasta Zielona Góra jak i Gorzów Wielkopolski. Mogę również przyjechać do miejscowości Głogów oraz Żary Żagań. Każde zdjęcia są ładne i indywidualne. Robię wszystko dla Was. Zgłoście się do mnie. Na początek zapraszamy na moją stronę internetową jacekpatecki.pl gdzie znajdziecie wszystkie istotne dane.

Znajduje się tam również moje portfolio. Jeżeli kogoś interesuje fotografia wnętrz to również się tym zajmuje. Wykonuje zdjęcia wnętrz wszystkich budynków, dlatego zachęcamy osoby zainteresowane do skontaktowania się ze mną. Wytłumaczę wszystko niezwykle dokładnie i odpowiem na wszystkie pytania. Czekam na Wasz kontakt ze mną.

Radziu

Posty: 2

 

asimner

Posty: 2