picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Leczenie chrapania - Szczecin

[Oferta] Leczenie chrapania - SzczecinNasza klinika OLIMEDICA powstała po to, aby opiekować się pacjentami z różnymi chorobami. Oferujemy najlepsze standardy medyczne nowoczesnej laryngologii, ortopedii, rehabilitacji, chirurgii głowy i szyi, dietetyki, kosmetologii, psychologii, medycyny estetycznej i neuroterapii.

Możecie u nas Państwo sięgnąć z najlepszych specjalistów w Szczecinie. Posiadamy 30 letnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie medycyny. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych, jak i dzieci. W naszej klinice dzieci czują się jak w domu. Nie mają obaw przed kontaktem z lekarzem.

Nasza klinika jako jedyna w Szczecinie proponuje badania oraz leczenie w zakresie chrapania i bezdechu sennego. Posiadamy stosowne urządzenia, jakie precyzyjnie określają dane schorzenie. Wykorzystujemy mało inwazyjne metody leczenie, zatem u nas pacjent w dzień zabiegu może wrócić do codziennych czynności. Jeśli chcecie Państwo sięgnąć z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej https://olimedica.pl.

Mariusz

Posty: 2

 

EpIon7

Posty: 19