picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[OFERTA] Sesja nad morzem

[OFERTA] Sesja nad morzemZapraszam do siebie wszystkie osoby chcące wykonać sobie sesję zdjęciową nad morzem. Oferowana przeze mnie sesja nad morzem będzie wykonana w nadzwyczajnym miejscu. Znam się na tym bardzo dobrze, dlatego przygotuje plan sesji tak, aby każdy z moich klientów był usatysfakcjonowany. Oferuje sesje ślubne, kobiece jak i rodzinne. Przygotowana przeze mnie sesja lifestyle nad morzem będzie pamiątką na długie lata. Gwarantuje moje długoletnie doświadczenie i wiedzę.

Zrobię wszystko dla Was abyście podczas fotografii czuli się niewątpliwie. W ten sposób powstanie coś, czego nikt z Waszych znajomych jeszcze nie ma. Polecam swoją ofertę, jaką możecie zobaczyć na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem.

Jeśli interesuje Was sesja rodzinna nad morzem to wybierzcie mnie. Robię zdjęcia, jakie obrabiane są komputerowo. Chcę, aby były jeszcze ładniejsze. Każdy z moich klientów otrzyma do wyboru kilka różnych pakietów, jakie dostosuje do swoich wszystkich potrzeb i wymagań. Czekam na kontakt telefoniczny lub mailowy.

humer56

Posty: 2

 

Kitas

Posty: 2