picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Rezerwy na naprawy gwarancyjne - Zapraszamy!

[Oferta] Rezerwy na naprawy gwarancyjne - Zapraszamy!Nasze biuro aktuarialne ATTUARIO od lat zajmuje się realizowaniem procesów finansowych i aktuarialnych. Świadczymy usługi takie jak: wycena przedsiębiorstwa, rezerwy na naprawy gwarancyjne, wycena porównawcza PPK, wycena marki i znaku towarowego, analiza i ocena projektów inwestycyjnych, a także mnóstwo innych. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego oferujemy je w atrakcyjnych cenach. Dla Państwa wprowadziliśmy specjalne programy rabatowe.

Cały proces wyceny przedsiębiorstwa odbywa się drogą elektroniczną, dlatego jest to niezmiernie wygodna forma współpracy. Wycena aktuarialna w naszym biurze wykonywana jest na różne pomysły, a wszystko zależy od przeznaczenia wyceny i jej celów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług dzięki naszym aktuariuszy, którzy są wyspecjalizowani i fachowi.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej attuario.pl lub kontaktu.

Banaś23

Posty: 1

 

plertoo3

Posty: 8