picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Monitoring GPS

[Oferta] Monitoring GPSJesteśmy firm TRACKGPS.pl, która proponuje monitoring GPS do aut służbowych i prywatnych. Na rynku jesteśmy już od dużo lat, dlatego chcemy przedstawić Państwu najlepsze rozwiązania, które mają za obowiązek polepszyć funkcjonowanie małych, jak i większych firm. Monitorowanie GPS, które chcemy Państwu zaoferować, pozwala ustalić lokalizację samochodu. Poza tym nasze narzędzie jest w stanie sprawdzać uczciwość i rzetelność pracowników firm przewozowych.

Monitoring pojazdów GPS jest w stanie sprawdzić prędkość samochodu, zużycie paliwa, poziom paliwa, czas pracy kierowców, a także liczba przejechanych kilometrów. Na bieżąco jesteśmy w stanie śledzić przebieg trasy każdego z pojazdów. Dzięki nowoczesnej aplikacji, mamy szansa kontrolowania wszystkiego na bieżąco. Nasz lokalizator GPS przeznaczony jest dla małych firm, wielkich przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.

Jeżeli chcielibyście sprawdzić dodatkowe informacje, a także zamówić u nas produkt, zapraszamy na stronę internetową https://www.trackgps.pl.

Mamuśka

Posty: 1

 

Dax90

Posty: 23